تات خبر
امروز : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۶:۰۹

در مصاحبه با یکی از فروشندگان لوازم التحریر اشتهارد؛

تبلیغ کالای ایرانی منجر به اعتماد مردم به کیفیت آنها شده/کالاهای قاچاق عرصه را برای تولید کنندگان سخت کرده است

باتوجه به افزایش کیفیت کالاهای ایرانی و پایین بودن قیمت آنها و از طرفی دیگر تبلیغات رسانه ها، باعث شده تمایل مردم به خرید کالای ایرانی بیشتر شود.

به گزارش اختصاصی تات خبر، به جرأت میتوان گفت بزرگترین مشکل کشور بیکاری به خصوص بیکاری جوانان است، مساله ای که قشر های مختلف جامعه را درگیر خود کرده و منشاء بسیاری از مشکلات دیگر از جمله رکود اقتصادی، اعتیاد، بالا رفتن فساد اجتماعی و از این قبیل موارد است.

شاید جالب باشد بدانید یکی از دلایل بالا رفتن نرخ بیکاری خود مردم هستند، زمانی که بیل و کلنگ و حتی مداد و پاکن مورد نیاز خود را از اجناس وارداتی خریداری می کنند، همین امر موجب تعطیلی کارخانه ها و بیکاری جوانان می شود.

مقصر بعدی افزایش بیکاری، رسانه ها و ارگان های دولتی مسئول هستند که در تبلیغ و جاانداختن کالاهای با کیفیت ایرانی در بین مردم به خوبی عمل کنند.

البته به نظر می رسد در برخی از قسمت ها مردم رو به کالاهای ایرانی مانند لوازم التحریر آورده اند، در همین راستا برای آگاهی از صحت این خبر با یکی از لوازم التحریری های اشتهارد گفتگویی کوتاه داشتیم.

محمد نادری یکی از فروشندگان لوازم التحریر در اشتهارد، استقبال مردم را از کالاهای ایرانی خوب بیان می کند و می گوید: از طرفی باتوجه به افزایش کیفیت کالاهای ایرانی و پایین بودن قیمت آنها و از طرفی دیگر تبلیغات رسانه ها، باعث شده تمایل مردم به خرید کالای ایرانی بیشتر شود.

وی در ادامه توضیح می دهد: خرید لوازم التحریر ایرانی بین تمامی اقشار جامعه مشاهده می شود چرا که طرح های جذاب و متنوع و کیفیت بالا را میتوان در کالاهای ایرانی مشاهده کرد.

نادری افزود: همواره تلاش کرده ام بیشتر کالاهای ایرانی را در مغازه ام عرضه کنم ولی در برخی موارد شاهد واردات بی رویه کالاهای خارجی مخصوصا قاچاق کالاهای چینی هستیم که باعث شده کالاهای داخلی توانایی حضور نداشته باشند.

وقتی از وی دلیل عرضه بیشتر کالاهای خارجی توسط مغازه دار ها را جویا شدیم، نادری اینگونه پاسخ داد: من با این حرف شما مخالفم، چون در چند سال اخیر رسانه ها و مسئولین در تبلیغ کالاهای ایرانی بسیار موفق بوده اند و همین امر موجب شده مردم به کیفیت کالای ایرانی اعتماد کنند و خرید آن را در اولویت قرار دهند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما