تات خبر
امروز : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۳

همایش روستا و افتتاح اولین روستای مناسب سازی شده کشور در اشتهارد برگزار شد +تصاویر

امروز (چهارشنبه ۱۹ مهر) همایش بزرگ استانی روز روستا و افتتاح اولین روستای مناسب سازی شده معلولین در سطح کشور با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در مجموعه فرهنگی ورزشی امام علی (ع) روستای ایپک شهرستان اشتهارد توسط اداره بهزیستی شهرستان اشتهارد برگزار گردید.

به گزارش اختصاصی تات خبر، امروز (چهارشنبه ۱۹ مهر) همایش بزرگ استانی روز روستا و افتتاح اولین روستای مناسب سازی شده معلولین در سطح کشور با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در مجموعه فرهنگی ورزشی امام علی (ع) روستای ایپک شهرستان اشتهارد توسط اداره بهزیستی شهرستان اشتهارد برگزار گردید.

مهدی فلاح نژاد رئیس اداره بهزیستی شهرستان اشتهارد در مراسم ضمن عرض خیر مقدم اشتغال مددجویان را در سال ۹۶ از ماموریت های اصلی سازمان بهزیستی بر شمرد و انجام مناسب سازی روستایی را ادای حق کلام خواستن توانستن است، دانست.
در ادامه بیات نژاد مدیر کل بهزیستی استان البرز اشتغال را مساله اصلی بهزیستی دانسته و افزود که اشتهارد قطب اصلی اشتغال در استان می باشد که در این امر ارگان های مختلف می بایست کمک کننده باشند.
اینانلو فرماندار شهرستان اشتهارد نیز ضمن تقدیر و تشکر از اداره بهزیستی شهرستان شناخت آسیب های اجتماعی را اصلی ترین کار بهزیستی دانسته و اذعان داشت انجام همایش های این چنینی می تواند در فرهنگ سازی درست شهری مثمر ثمر واقع شود.
همچنین حسین قربانی رئیس شورای اسلامی شهرستان اشتهارد و عضو شورای اسلامی روستای ایپک به معرفی روستای تازه مناسب سازی شده کشوری پرداخت
در این همایش حول محور شناسایی معلولین روستایی و موضوع روز روستا و جامعه روستایی صحبت به عمل آم، که طرح سی بی آر را موسسه پویان سلامت البرز با نظارت اداره بهزیستی شهرستان اشتهارد انجام داده و به نتیجه رسانده است.
در اختتامیه این همایش از کارآفرینان و افرادی که با حمایت اداره بهزیستی شهرستان اشتهارد ایجاد اشتغال پایدار نموده بودند و همچنین کسانی که در مناسب سازی شهری و روستایی شهرستان ایپک همکاری داشتند تجلیل و تقدیر به عمل آمد.
همچنین از مسئولین شهرستانی و استانی توسط مدیر کل و رئیس بهزیستی شهرستان اشتهارد تقدیر به عمل آمد و در پایان مراسم به برگزیدگان جشنواره غذاهای محلی و دستاوردهای زنان سرپرست خانوار جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

در ادامه تصاویر مربوط به همایش برگزار شده را مشاهده می کنید:

انتهای پیام/

دیدگاه شما