تات خبر
امروز : پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۵

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اشتهارد;

کشف ۱۲ میلیارد تومان کالا و ۱٫۱ میلیون لیتر سوخت قاچاق در شهرستان اشتهارد

سرهنگ مصطفی جوکار: برقراری امنیت انتخابات ریاست جمهوری، امنیت تعطیلات نوروزی، امنیت دهه محرم و همچنین موضوعات ترافیکی در آغاز سال تحصیلی جدید و انجام عملیات گسترده دیگر در بخش تخصصی نیروی انتظامی از جمله کارهای صورت گرفته در یک سال گذشته ی این نیرو در اشتهارد بوده است.

به گزارش اختصاصی تات خبر، سرهنگ مصطفی جوکار فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اشتهارد در گفتگو با خبرنگار تات خبر در بیان عملکرد یک سال گذشته نیروی انتظامی شهرستان، اظهار داشت: برقراری امنیت انتخابات ریاست جمهوری، امنیت تعطیلات نوروزی، امنیت دهه محرم و همچنین موضوعات ترافیکی در آغاز سال تحصیلی جدید و انجام عملیات گسترده دیگر در بخش تخصصی نیروی انتظامی از جمله کارهای صورت گرفته در یک سال گذشته ی این نیرو در اشتهارد بوده است.

وی در ادامه با اشاره اینکه شعار امسال نیروی انتظامی “پلیس برای امنیت و امنیت برای همه” است، تصریح کرد: امنیت یعنی تا پاسی از شب بیدار ماندن و امنیت یعنی در کنار اقشار مختلف مردم بودن به گونه ای که همواره نیرو های انتظامی در موضوعات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در کنار مردم بوده اند.

جوکار ادامه داد: در یک سال گذشته شاهد بیش از ۶۰۰۰ تماس تلفنی شهروندان اشتهاردی در موضوعات امنیتی، اجتماعی و انتظامی بودیم که از این ۶۰۰۰ تماس، تعددادی از آنها ارشادی بود و برخی نیز با آموزش و راهنمایی به نتیجه رسید.

وی با اشاره به اینکه با توجه تاکید مقام معظم رهبری بر بحث اقتصاد مقاومتی و لزوم فعالیت بیشتر در مباحث اقتصادی، ادامه داد: در یک سال گذشته نزدیک به ۱۲ میلیارد تومان کالای و همچنین یک میلیون صد و سیزده هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان کشف شده است.

فرمانده نیروی انتظامی از کاهش ۱۵ درصد میزان ارتکاب جرم در شهرستان خبر داد و خاطر نشان کرد: در یک سال گذشته مردم اشتهارد نزدیک به ۳۷۵۰ نفر گواهی عدم سوء پیشینه دریافت کرده اند و ۳۷۰۰ پرونده در کلانتری ها با عنواین مختلف تشکیل و بسیاری از آنها به نتیجه و رای نهایی رسیده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما