تات خبر
امروز : دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۲۰:۱۱

یادداشت/

معجزه ی اربعین، دنیای بشریت را قدم به قدم به سمت عصر ظهور پیش می برد

اربعین میرود تا تمام مظلومان و آزادگان عالم را در یک جبهه واحد در برابر جبهه ی شیطان، برای نبرد پایانی به خط کند.

تات خبر، برگزیت در اروپا، کالیفرنیای آمریکا، کاتالونیای اسپانیا و غیره نمادهای پیروزی شیطان در جداسازی و افتراق بین بشریت، به عشق رفاه و ثروت و لذت مادی ست.

تمام این جدایی طلبان، سرمایه دارترین هستند در جغرافیای سیاسی خود و انگیزه شان از جدایی دقیقا حرص و طمع و خست است.

خناسان کردستان عراق هم فقط تا زمانی کوس جدایی می نواختند که بوی نفت کرکوک مشام طماعشان را پرکرده بود.

خلاصه اینکه شیطان ظاهرا توانسته پول را به تنها خدای بی همتای بخش عظیمی از بشریت بدل کند تا جاییکه حاضرشوند به تمام مبانی اخلاقی و تعهدات ملی و تاریخی پشت پا بزنند تا چیزی از ثروتشان به دیگری نرسد حتی اگر هموطنشان باشد جز یک جا، جایی به نام کربلای اباعیدالله در اربعین حسین(ع)، جایی که باید جمله ی الله اکبر از معجزه ی حسین (ع) به زبان آورد.

انسان هایی در این نمایشگاه عظیم رخ نموده اند که نه تنها به جدایی نمی اندیشند بلکه از مال و سرمایه و عمر و زندگیشان می گذرند تا به وحدتی مثال زدنی در مسیر معشوق مشترکشان برسند .

می گویند عصر عاشورا پس از فراغت حیوانات درنده ی کربلا از جنایت عظمایشان ابلیس با هیجان و شادی غیر قابل وصفی هلهله کشید و دور تا دور زمین را چرخ زد و شیطان ها را دور خود جمع کرد و به آنان مژده داد که بالاخره امروز توانستم با ذبح وارث آدم، حسین، انتقام تحقیرم در برابر آدم را بگیرم.

اما اینروزها و در آستانه ی اربعین طوفانی کربلا و خونخواهی اقیانوسی از انقلابیون عالم، بنظر میرسد شیطان از آن ادعای خود شرمنده شده و از جنایت شرکایش پشیمان شده باشد .

چرا که اگر حسین نبود و مظلومیت عاشورایی اش چه بسا شقه شقه کردن جوامع بشری به امر شیطان تحقق می یافت درحالیکه اینک اربعین میرود تا تمام مظلومان و آزادگان عالم را در یک جبهه واحد در برابر جبهه ی شیطان، برای نبرد پایانی به خط کند.

محسن شاهبختی

انتهای پیام/

دیدگاه شما