تات خبر
امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۶

فرمانده ناحیه حضرت علی اکبر(ع) اشتهارد:

تجربه ثابت کرده، بسیج مردمی ترین نهاد در نظام اسلامی کشور است/بسیج برای رفع مشکلات جامعه انسانی و اسلامی تاسیس شد

مصطفی ترابی: بسیج در طول سال‌های انقلاب نشان داده مردمی‌ترین نهاد در نظام اسلامی است و تاکنون ثمرات ارزشمندی برای کشور داشته است.

به گزارش اختصاصی تات خبر، سرگرد ترابی فرمانده سپاه اشتهارد ضمن تبریک و گرامیداشت هفته مبارک بسیج اظهار داشت: بسیج یک نگرش، یک تفکر و یک دانشگاه عظیم و گسترده است که در تاریخ انقلاب اسلامی به عنوان ستاره درخشان خودنمایی می‌کند.

وی در ادامه افزود: بسیج یکی از الطاف الهی بود که توسط حضرت امام خمینی(ره) در ۵ آذر ۵۸ تشکیل شد و در راه دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و دفاع از آب و خاک کشور قدم برداشت.

مصطفی ترابی در ادامه عنوان کرد: بسیج در طول سال‌های انقلاب نشان داده مردمی‌ترین نهاد در نظام اسلامی است و تاکنون ثمرات ارزشمندی برای کشور داشته است.

وی تصریح کرد: بسیج برای رفع مشکلات جامعه انسانی و اسلامی توسط رهبر کبیر انقلاب، تشکیل یافته است و همیشه و با بصیرت در تمام صحنه ها حضور داشته و بهترین مدافع اسلام و انقلاب است.

فرمانده سپاه اشتهارد خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه همواره دشمنان سعی دارند به اشکال مختلف از پیشرفت و ترقی مسلمانان جلوگیری نمایند، از این رو تنها با وحدت و تفکر بسیجی است که می توان در برابر سلطه گران ایستاد.

وی در پایان تاکید کرد: خدمت صادقانه به مردم و اتخاذ تدابیر لازم جهت استفاده از ظرفیت‌های بی نظیر جوانان و آحاد کشور در جهت اعتلای اسلام عزیز یکی از وظایف اصلی بسیج است و با ایجاد هم افزایی می توان در جهت تربیت کادر توانمند طراز انقلاب اقدام مناسبی داشت و ان شا الله با فضل الهی تحقق این رسالت را دنبال خواهیم کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما