تات خبر
امروز : پنج شنبه ۷ دی ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۷:۵۲

معاون فرهنگی بسیج اشتهارد:

گرامیداشت یوم الله ۹ دی در اشتهارد برگزار می شود

مجتبی اسلام: در راستای تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی، امسال نیز به مناسبت سالروز ۹ دی مراسم باشکوهی در مسجد جامع شهدا صیادیه اشتهارد برگزار می‌شود.

به گزارش اختصاصی تات خبر، مجتبی اسلامی معاون فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه اشتهارد در گفتگو با خبرنگار تات خبر، بیان داشت: در راستای تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و امام خامنه ای عزیز، امسال نیز به مناسبت سالروز نهم دی ، مراسم باشکوهی در مسجد شهدا(صیادیه) برگزار می‌شود.

وی افزود: در این مراسم سردار فرقانی فرمانده سابق مرکز دانشکده آموزشی علویون سپاه پاسداران در قم سخنرانی می‌کند و حرف های ناگفته‌ای از فتنه ۸۸ را بیان خواهد کرد.

معاون فرهنگی اجتماعی ناحیه اشتهارد با اشاره به اینکه فتنه ۸۸ حقایق ناگفته بسیار دارد و مردم عزیز باید پس از گذشت زمان کم کم متوجه حقایق و پیچیدگی های این فتنه ی آمریکایی صهیونیستی شوند ،‌ اظهار داشت: در این مراسم کلیپ هایی برای روشنگری و آگاه سازی مردم پخش خواهد شد.

مجتبی اسلامی خاطرنشان کرد: مراسم گرامیداشت یوم‌الله ۹ دی بعد از نماز مغرب و عشاء پنجشنبه ۷ دی در مسجدشهدا، مصادف با شب وفات حضرت معصومه سلام الله علیها برگزار می شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما