تات خبر
امروز : جمعه ۸ دی ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۸:۵۶

فرمانده سپاه شهرستان اشتهارد؛

۹ دی به استکبار نشان داد هنوز این امت پای آرمان‌های انقلاب ایستاده اند

سرگرد ترابی: ۹ دی پاسخ دندان‌شکن امت با بصیرت ایران به استکبار جهانی و منافقان داخلی است که بدانند هنوز این امت پای آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و به هیچ قیمتی دست از این انقلاب نخواهند شست و همچنان راه شهدای هشت سال دفاع مقدس را ادامه خواهند داد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، سرگرد ترابی فرمانده سپاه ناحیه حضرت علی اکبر(ع) اشتهارد در گفتگو با خبرنگار تات خبر با اشاره به اهمیت گرامیداشت حماسه ۹دی، اظهار داشت: با کالبد شکافی فتنه ۸۸ و حماسه ۹دی متوجه می‌شویم که جریان نفاق و ضدانقلاب با پوشش و شعار انقلابی برای ایجاد انحراف اساسی در انقلاب شکل گرفته بود.

وی در ادامه افزود: آن جریان فتنه چهره خود را که مملو از مخالفت با انقلاب و ارزش‌های اسلامی بود زیر نقاب دفاع از ارزش‌های اسلامی پنهان و به عرصه مبارزه با انقلاب وارد میدان شد.

فرمانده ناحیه اشتهارد بیان داشت: حماسه ۹ دی نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابر تمام دنیای آنها خواهند ایستاد و این روز در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم‌الله و ماندگار شد.

مصطفی ترابی خاطرنشان کرد: ۹ دی پاسخ دندان‌شکن امت با بصیرت ایران به استکبار جهانی و منافقان داخلی است که بدانند هنوز این امت پای آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و به هیچ قیمتی دست از این انقلاب نخواهند شست و همچنان راه شهدای هشت سال دفاع مقدس را ادامه خواهند داد.

وی متذکر شد: حضور پرشور مردم سبب شد فتنه ۸۸ از بین رود و دشمنان دین را نسبت به انقلاب مأیوس و ناامید کنیم و هر کجا که مردم در صحنه حضور آگاهانه و پر شور داشته باشند دیگر تاریخی مثل تاریخ کوفه و و روز عاشورا اتفاق نخواهد افتاد.

فرمانده سپاه اشتهارد در پایان تاکید کرد: دشمنان این نظام مقدس هر لحظه کشور را رصد می‌کنند و هر دفعه فتنه ای جدید در عرصه داخلی و بین المللی طراحی می کنند و امروز به دنبال ناامید و مأیوس کردن مردم از انقلاب اسلامی هستند و متأسفانه برخی نیز دانسته و یا ندانسته مجری طرح ریزی آنان می شوند. اما انشاالله با روشنگری ها و هدایت ها و بصیرت بخشی امام خامنه ای عزیز و هوشیاری و آگاهی مردم دلیر و بزرگوارمان تمام نقشه های دشمنان زبون و پست نقش برآب خواهدشد و روز به روز بر عزت و اقتدار ایران و اسلام عزیز افزوده خواهدشد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما