تات خبر
امروز : جمعه ۸ دی ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۹

فرماندار اشتهارد:

۹ دی روز تجدید بیعت مردم با نظام، آرمان های انقلاب و به خصوص رهبری است

ابوالفضل اینانلو: اگر حماسه ۹دی خلق نمی‌شد ما دیگر آن ارزش‌ها و آرمان‌هایی را که امام راحل در ایجاد انقلاب به دنبال آن بود را شاهد نبودیم.

به گزارش اختصاصی تات خبر، ابوالفضل اینانلو فرماندار شهرستان اشتهارد در گفتگو با خبرنگار تات خبر بیان داشت: اگر حماسه ۹دی خلق نمی‌شد ما دیگر آن ارزش‌ها و آرمان‌هایی را که امام راحل در ایجاد انقلاب به دنبال آن بود را شاهد نبودیم.

وی در ادامه به ماندگار شدن این روز در تاریخ کشور اشاره کرد و گفت: در ظاهر ۹ دی یک روز معمولی است ولی در اصل این روز، روز تجدید بیعت مردم با نظام، انقلاب، آرمان های انقلاب و به خصوص رهبری است که باعث شده است روزی تاریخی در تاریخ کشور و انقلاب باشد.

اینانلو خاطر نشان کرد: حفظ استقلال سیاسی مهم‌ترین دستاوردی است که حماسه بزرگ ۹ دی بر جای گذاشت که سبب استحکام نظام اسلامی و اتکا به مردم شد و ملت همیشه بیدار ایران اسلامی توانستند به استقلال خود و کشورشان دست یابند و به هیچ وجه این استقلال را کنار نمی‌گذارند.

فرماندار اشتهارد تصریح کرد: روز نهم دی در واقع روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه و آری گفتن به نظام اسلامی و بیعت مجدد مردم با آرمان های والای حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است، مردم در این روز، تیر خلاص را به سران فتنه شلیک و پشت پیکر نامبارک فتنه را به خاک مالیدند.

وی افزود: مردم در ۹ دی به دشمنان خارجی وداخلی و نظام های بین الملل فهماندند نمی‌توانند علی رغم مشکلات داخلی در ایران نفوذ و حضور داشته باشند.

اینانلو تاکید کرد: مردم همیشه برای ما الگو بودند و واقعا باید قدر بدانیم، به خصوص مردم اشتهارد که همواره ثابت کردند که انقلابی و ولایی هستند و بار دیگر حضور مردم را در مراسم گرامیداشت ۹ دی در مسجد شهدا، شاهد بودیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما