تات خبر
امروز : جمعه ۸ دی ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۸:۱۹

مراسم گرامیداشت یوم الله ۹ دی در اشتهارد برگزار شد+تصاویر

شامگاه پنجشنبه ۷دی ماه پس از برگزاری نماز جماعت مغرب و عشاء مراسم گرامیداشت یوم الله ۹ دی باحضور جمعی از مسئولین از جمله فرماندار، امام جمعه، مسئول پایگاه مقاومت بسیج سپاه و اعضای شورای اداری و تامین و اقشار مختلف مردم در مسجد شهدا با سخنرانی سردار فرقانی برگزار شد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، شامگاه پنجشنبه ۷دی ماه پس از برگزاری نماز جماعت مغرب و عشاء مراسم گرامیداشت یوم الله ۹ دی باحضور جمعی از مسئولین از جمله فرماندار، امام جمعه، مسئول پایگاه مقاومت بسیج سپاه و اعضای شورای اداری و تامین و اقشار مختلف مردم در مسجد شهدا با سخنرانی سردار فرقانی برگزار شد.

سردار فرقانی با بیان اینکه فتنه هیچگاه تمام نمی شود، گفت: برخی به دنبال رفع حصر سران فتنه هستند، ظلم فتنه گران در سال ۱۳۸۸ گناه فراموش نشدنی است و ۹ دی روز نمایش حماسه ملت ایران است.

وی ادامه داد: روز ۹ دی در گذار از فتنه پیچیده ۸۸، آخرین حلقه از اتفاقات تلخ و ناخوشایندی بود که با آفرینش آن تلاوت پشتیبانی مردم، ذائقه انقلاب اسلامی را شیرین کرد.

وی رمز پیروزی و سر افرازی کشورمان و باقی ماندن ارزشهای دینی و انقلابی را پیروی از ولایت فقیه دانست و گفت: تبعیت از ولایت فقیه مانع از آسیب به کشور است و باید در تمامی صحنه حضوری فعال و چشم گیر داشته باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما