تات خبر
امروز : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۵

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان اشتهارد خبر داد;

گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان به واحدهای تولیدی و خدماتی داده خواهد شد

سعید حبیبی: سازمان صنعت و معدن استان البرز با همکاری انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان برای پنجمین سال متوالی به آن دسته از واحدهای تولیدی و خدماتی(رستوران،فروشگاها ، مهد کودک ها و غیره) که در جهت رعایت حقوق مصرف کنندگان فعالیت موثری ارائه نموداند بر اساس آیین نامه اجرایی و در صورت احراز شرایط گواهینامه، رعایت حقوق مصرف کنندگان اعطا می کند.

به گزارش اختصاصی تات خبر، سعید حبیبی رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان اشتهارد در مصاحبه با خبرنگار تات خبر، از اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان به واحدهای تولیدی و خدماتی خبر داد و گفت: سازمان صنعت و معدن استان البرز با همکاری انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان برای پنجمین سال متوالی به آن دسته از واحدهای تولیدی و خدماتی(رستوران،فروشگاها ، مهد کودک ها…) که در جهت رعایت حقوق مصرف کنندگان فعالیت موثری ارائه نموداند بر اساس آیین نامه اجرایی و در صورت احراز شرایط گواهینامه، رعایت حقوق مصرف کنندگان اعطا می کند.

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان اشتهارد در ادامه خاطر نشان کرد: این طرح فرصت خیلی خوبی است که واحدهای خدماتی و تولیدی کوچک و بزرگ می توانند خودشان رو به صورت رایگان در مرحله اول مورد ارزیابی دقیق ، فنی و رسمی قرار دهند.

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان اشتهارد تصریح کرد: داشتن نشان تجاری مستقل، داشتن پروانه بهره برداری و مجوز های بهداشتی،نداشتن حکم قطعی در شعب تعزیرات،وجود گسترده توزیع کالا و یا ارائه خدمات در سطح شهرستان های استان و دارا بودن واحد های رسیدگی ، به شکایات مشتریان از جمله شرایط اعطای گواهینامه است.

وی در ادامه توضیح داد: انتخاب واحدهای برتر توسط کمیته فنی که در اداره صنعت ،معدن و تجارت استان با حضور نمایندهای ارگان های مختلف همانند استانداری، انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان، بهداشت، استاندارد، صنعت و معدن، جهاد کشاورزی و با توجه به فراخور ارزیابی از سایر نماینده ها مثل غله، میراث فرهنگی، مالیات و غیره صورت می گیرد.

حبیبی افزود: در جهت دادن انگیزه به واحد های تولیدی همایشی با حضور مسئولان ملی و استانی برای تجلیل از برگزیدگان برگزار خواهد شد تا در رعايت حقوق مصرف کنندگان کوشا باشند.

وی در ادامه افزود: واحدهای تولیدی و خدماتی می توانند تا پایان دهم بهمن ماه با مراجعه به سایت www.alb.mimt.gov.ir با دریافت و تکمیل فرم مربوطه به همراه درخواست کتبی به دفتر انجمن در اداره صنعت و معدن اشتهارد و یا با شماره ۰۹۱۲۷۶۵۰۰۹۳ تماس بگیرند.

حبیبی در پایان گفت: امیدوارم که سهم واحدهای تولیدی و خدماتی شهرستان اشتهارد با توجه به صنعتی بودن این منطقه در این همایش مثل سال های قبل چشمگیر و قابل توجه باشد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما