تات خبر
امروز : شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۷:۰۱

یک نماینده مجلس؛

حتی افزایش حقوق در سال ۹۷ هم دردی از خانواده ها دوا نمی کند/ دولت خارج از مصوبه شورای نگهبان حق عمل کردن به مصوبات را ندارد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: با فضایی که امروز شاهد هستیم بعید میدانم اتفاقی در رفع مشکلات جامعه بیافتد.

1612666

معصومه آقاپور علیشاهی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی  اظهار داشت: معیار افزایش حقوق کارکنان دولت در سال ۹۷ برای حمایت از اقشار آسیب پذیر است.

وی با بیان اینکه دلیل دوم این کار به اجرا درآوردن عدالت در سطح جامعه است، افزود: سومین علت این اقدام افزایش قدرت خرید کارمندان بوده است.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه با به وقوع پیوستن اتفاقات ارزی چند وقت اخیر و شرایطی که در حال حاضر در کشور حاکم است در این مهم موفق نبوده ایم.

آقاپور با اشاره به اینکه نظر من این است که سفره ی خانواده ها خیلی کوچک تر شده است، بیان داشت: این سخن به این معنی است که این افزایش حقوق در سال جاری نیز دردی از خانواده ها درمان نمیکند.

وی در ادامه با بیان اینکه باید دنبال یک راه حال اساسی باشیم، گفت: با فضایی که امروز شاهد هستیم بعید میدانم اتفاقی در رفع مشکلات جامعه بیافتد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: گاهی میگویم که این اقداماتی که ما در حال انجام این هستیم ما را وارد گرداب اقتصادی خواهد کرد.

آقاپور با اشاره به مصوبه هیات وزیران در خصوص افزایش ۶ تا ۱۲ درصدی حقوق کارمندان دولت در روز چهارشنبه اظهار داشت: کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی موضوعات را بررسی کرده و به شورای نگهبان ارائه میکند و دولت نیز خارج از مصوبه شورای نگهبان نیز حق عمل کردن به مصوبات را ندارد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما