تات خبر
امروز : سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۹:۲۳

سنگدل ترین پدر کرجی با به دار آویختن دختر معلولش راهی زندان شد/ شکافته شدن جمجمه نگار ۱۷ ساله زیر حملات قمه!

پدر نگار در نبود مادر از فرصت استفاده کرده و با قمه به سر و صورت نگار زده و در ادامه با طناب وی را به دار می آویزد و از جنایت خود عکس می گیرد.

478893_294

دهم اردیبهشت ماه سال جاری بود که معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان البرز به پذیرش ۱۸۱ کودک توسط مراکز شبه خانواده بهزیستی البرز در سال گذشته اشاره کرد و به خبرنگار تیتریک گفت: ۷۹ کودک از طریق اورژانس اجتماعی، ۶۳ کودک از طریق بیمارستان و همچنین ۱۷ کودک از طریق کلانتری ها به بهزیستی و ۳ کودک از طریق کهریزک، ۲۲ کودک نیز به صورت خود معرف و همچنین یک کودک از استانی دیگر به بهزیستی البرز واگذار شده است.

همچنین به گفته مدیر بیمارستان کمالی کرج در سال گذشته ۱۱۲ مورد نوزاد بدسرپرست در بیمارستان متولد شدند که ۵۰ مورد به بهزیستی و شیرخوارگاه آمنه تحویل داده شد ودر ۴۹ مورد نیز مادر برای زایمان مراجعه کرده بودکه به دلیل اعتیاد و بدسرپرستی، خانواده برای ترک به بهزیستی معرفی شدند.

کیوان خانی می افزاید: در سال گذشته یک مورد نوزاد ۲ روزه در درسطل زباله بیمارستان رها شده بود که با شنیدن صدای او پرسنل متوجه وی شده و پس از صورتجلسه تحویل بهزیستی استان داده شد و در این مورد هیچ رد و نشانی از خانواده وی به دست نیامد و در مجموع در۶۲ مورد تولد بچه ها، بعد از بررسی و داشتن شرایط لازم، به خانواده های آنها تحویل داده شد.

و اما کمی از اعلام این آمار نگذشته بود که پدری با قمه به دخترش حمله می کند و سر وی را می ‌شکافد و در ادامه کودک معلول خود را به دار می آویزد، ماجرا از این قرار است که ۱۳ اردیبهشت ماه سال جاری نگار دختر ۱۷ ساله معلول که همراه با خانواده اش در یکی از محلات کرج زندگی می کرد مورد آزار و اذیت پدر سنگدل خود قرار گرفت.

پدر سنگدل کرجی به دلیل به دار آویختن دختر معلولش راهی زندان شد/ شکافته شدن جمجمه نگار 17 ساله زیر حملات قمه!

مادر نگار به واسطه اختلاف با همسرش و ارتباط این مرد با یک زن دیگر منزل را ترک کرده بود و بر اساس اعلام رقیه موسوی مددکار موسسه خیریه مهرآفرین شعبه کرج پدر نگار در نبود مادر از فرصت استفاده کرده و با قمه به سر و صورت نگار زده و در ادامه با طناب وی را به دار می آویزد و از جنایت خود عکس می گیرد.

پدر نگار سابقه کودک آزاری داشته است و پس از ارجاع کودک به مرکز مذکور جمجمه شکافته شده نگار تحت عمل جراحی قرار گرفت و با توجه سپری شدن دوره درمان حال عمومی این دختر ۱۷ ساله رو به بهبود است.

پدر سنگدل کرجی به دلیل به دار آویختن دختر معلولش راهی زندان شد/ شکافته شدن جمجمه نگار 17 ساله زیر حملات قمه!

همچنین حاجی رضا شاه کرمی دادستان عمومی و انقلاب کرج ۱۶ اردیبهشت ماه با اعلام خبر بازداشت این پدر سنگدل و ضمن ابراز تاسف از آزار و شکنجه این دختر ۱۷ ساله گفت: به دنبال انتشار تصاویر آزار بچه معلول توسط پدرش این پرونده در شعبه ۲۲ دادسرای جنایی کرج بررسی و در نهایت پدر این کودک بازداشت شد و دستگاه قضا با پرونده های کودک آزاری قاطعانه برخورد خواهد کرد.

داریوش بیات نژاد، مدیر کل بهزیستی استان البرز نیز با اشاره به اینکه خوشبختانه عمل های جراحی صورت گرفته روی این دختر ۱۷ ساله موفقیت آمیز بوده است گفت: در حال حاضر وضعیت جسمی کودک در شرایط مناسبی است و با رسیدگی عوامل بیمارستان امیدواریم هر چه سریعتر روند درمان تمکیل شود.

شایان ذکر است نگار گزارش ما دارای بیماری هیدورسفال و معلولیت جسمی حرکتی بوده و علاوه بر مشکلات ناشی از این مهم که با آن دست و پنجه نرم می کرد بارها مورد آزار و شکنجه پدر خود قرار گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاه شما