تات خبر
امروز : شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۹:۱۱

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز:

فعالیت دنیلی در اشتهارد ادامه دارد

جهانگیر شاهمردای مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز در خصوص خبر قطع همکاری شرکت دنیلی با ایران پس از خروج آمریکا از برجام و سرنوشت سرمایه‌گذاری این شرکت در شهرک صنعتی اشتهارد گفت: هنوز نمی‌توان در این خصوص اظهار نظر کرد. شاهمرادی افزود: این موضوع یک موضوع کشوری است و ما هم منتظر عملکرد […]

814459

جهانگیر شاهمردای مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز در خصوص خبر قطع همکاری شرکت دنیلی با ایران پس از خروج آمریکا از برجام و سرنوشت سرمایه‌گذاری این شرکت در شهرک صنعتی اشتهارد گفت: هنوز نمی‌توان در این خصوص اظهار نظر کرد.

شاهمرادی افزود: این موضوع یک موضوع کشوری است و ما هم منتظر عملکرد اتحادیه اروپا در قبال برجام هستیم اما هنوز خبر رسمی در خصوص این موضوع اعلام نشده است.

وی ادامه داد: این واحد در شهرک صنعتی اشتهارد مشغول فعالیت است و ما نیز اخبار مربوط به شرکت دنیلی را رصد خواهیم کرد.

کارخانه ساخت ماشین‌آلات صنعت فولاد دنیلی، اردیبهشت سال گذشته با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی اشتهارد افتتاح شد. این کارخانه که از دستاوردهای برجام به شمار می‌رود علاوه بر ماشین آلات فولاد، توانایی ساخت تجهیزات سایر صنایع سنگین را نیز داراست و با یک سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیون یورویی در زمینی به مساحت ۱۴۰ هزار مترمربع به بهره‌برداری رسید و برای ۵۵ نفر ایجاد شغل کرده است.
انتهای پیام

منبع : ایسنا

دیدگاه شما