تات خبر
امروز : شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۹:۱۴

مدیرکل صداوسیمای البرز:

افزایش حضور تولیدکنندگان شهرک صنعتی اشتهارد در برنامه های رسانه ملی

مدیرکل صداوسیمای استان البرز از برنامه های این رسانه برای افزایش حضور تولیدکنندگان و صنعتگران ملی در برنامه های صداوسیما خبر داد.

2201547_643

مدیرکل و مدیران صداوسیمای استان البرز ضمن بازدید از شهرک صنعتی اشتهارد که یکی از بزرگترین شهرکهای صنعتی کشور محسوب می شود با مدیران شرکت شهرک های صنعتی البرز دیدار و گفگتو کردند.

سه شرکت تولیدی محصولات آرایشی بهداشتی و یک شرکت تولیدی  تابلوهای برقی صنعتی شرکت هایی بودند که مورد بازدید مدیر کل صداوسیمای البرز و هیات همراه قرار گرفت.

رامک در این بازدیدها با تاکید بر شعار سال که حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است گفت: صداوسیما البرز از تمامی ظرفیت خود برای معرفی واحدهای تولیدی و محصولات تولید شده این واحدها استفاده خواهد کرد.

وی افزود: استان البرز یکی از مهمترین استانهای صنعتی کشور است و شهرک صنعتی اشتهارد هم یکی از بزرگترین شهرکهای صنعتی کشور محسوب می شود که برندهای مهمی را در خود جای داده است.

مدیرکل صداوسیمای البرز ادامه داد: سازندگان برنامه های در حال پخش سیماوصدا، این آمادگی را دارند که از صنعتگران دعوت کنند تا به عنوان میهمان ویژه و یا تولیدکننده برتر و یا هر عنوان دیگری موضوعات مختلف اقتصادی و اشتغال را مورد بررسی قرار دهند و حتی تولیدکنندگان از ظرفیت برای معرفی محصولات خود می توانند بهره مند شوند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز نیز با تاکید بر نقش صداوسیما در معرفی و شناساندن محصولات مختلف صنایع تولید، گفت: صداوسیمای مرکز البرز یکی از نهادهایی است که در تمام این مدت ثابت کرده است که حامی صنعتگران و موجب دلگرمی آنهاست، چرا که در هر زمانی که مجموعه های صنعتی و تولیدی دغدغه ای داشته و یا برندی را می خواهند معرفی کنند از ظرفیت صداوسیما بهره برده اند.

وی افزود: بازدید مدیرکل صداوسیمای البرز به همراه معاونین و کارشناسان آن مرکز نقطه عطفی است در جامه عمل پوشاندن به شعار حمایت از کالای داخلی که در نوروز امسال توسط رهبر معظم انقلاب مطرح شد.

منبع: صداوسیما

انتهای پیام/

دیدگاه شما