تات خبر
امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۲۳:۳۷

روستاهای بالای ۲۰ خانوار اشتهارد و ساوجبلاغ گاز رسانی می شود

محمدعلی نجفی در نشست بررسی مشکلات گاز استان البرز افزود: شرکت گاز استان تاکنون اقدامات خوبی برای توسعه شبکه های گاز در مناطق مختلف البرزانجام داده است. وی ادامه داد: باید بسترهای لازم برای افزایش رفاه و تسهیل در معیشت مردم به خصوص در روستاها مهیا کرد که این امر همراهی هرچه بیشتر مسئولان را […]

IPrEXbiTjDTL

محمدعلی نجفی در نشست بررسی مشکلات گاز استان البرز افزود: شرکت گاز استان تاکنون اقدامات خوبی برای توسعه شبکه های گاز در مناطق مختلف البرزانجام داده است.
وی ادامه داد: باید بسترهای لازم برای افزایش رفاه و تسهیل در معیشت مردم به خصوص در روستاها مهیا کرد که این امر همراهی هرچه بیشتر مسئولان را می طلبد.
نجفی گفت: تسریع در روند گازرسانی به مناطق کوهستانی البرزمانند آسارا و طالقان، نیازمندهمکاری و اقدامات بیشتری ازسوی شرکت گاز استان است.
وی افزود: موانعی سر راه گازرسانی به روستاهای استان وجود دارد که با تعامل و هم افزایی سایر دستگاه ها مانند ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری، حفاظت محیط زیست و راه شهرسازی، گره گشایی می شود.
استاندار البرز اضافه کرد: اکنون در برخی مناطق روستایی استان مردم از سایر سوخت ها استفاده می کنند که باید شرایط لازم را برای بهره مندی آنان از گازطبیعی فراهم کرد.
شرکت گاز البرز حدود ۷۵۰ هزار مشترک دارد.
منبع: ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاه شما