تات خبر
امروز : پنج شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۶

برای تنظیم بازار

۳۵ تن میوه وارد بازار میوه ی اشتهارد شده است

محمدرضا میرزایی رئیس اداره ی جهاد کشاورزی شهرستان اشتهارد از توزیع ۱۵ تن سیب و ۲۰ تن پرتقال برای کنترل قیمت بازار شب عید امسال، در این روز های اخر سال خبرداد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، محمدرضا میرزایی رئیس اداره ی جهاد کشاورزی شهرستان اشتهارد در مصاحبه با خبرنگار تات خبر با اشاره به اینکه فعالیت سازمان جهاد کشاورزی در ارتباط با این مهم از چند ماه گذشته آغاز شده است و پیگیری ها از استان و شهرستان صورت پذیرفته گفت: خوشبختانه امسال شرایطی وجود دارد که تأمین میوه برای اجرای صحیح تنظیم بازار انجام گرفته است و در انبارها موجود است و طبق تجربه  بدست آمده از سالهای گذشته، نیاز استان و شهرستان مشخص شده است.

رئیس اداره ی جهاد کشاورزی شهرستان اشتهارد ادامه داد: امسال به کنترل بازار از نظر قیمت ها توجه ویژه ای داشتیم؛ چنین که قیمت ها نسبت به صنوات پیش افزایش چشمگیری نداشت. زیرا قیمت میوه ها در بازار آزاد رصد شده و به نسبت آن، قیمت میوه های دولتی شب عید درصدی کاهش قیمت را داشته است، که این موضوع موجب کنترل بازار شده است.

محمدرضا میرزایی در ادامه با اشاره به اینکه امسال هم مانند سالهای گذشته، میوه های پر مصرف همچون پرتقال و سیب توزیع شده است، اضافه کرد: برای شهرستان اشتهارد ۲۰ تن پرتقال و ۱۵ تن سیب درختی را  در پارت اول وارد بازار کردیم، اما این میزان هم در صورت نیاز، پتانسیل پشتیبانی و افزایش را دارا می باشد؛که طبق برنامه ریزی های صورت پذیرفته به احتمال زیاد توزیع میوه های شب عید را تا اواسط فروردین ماه سال آتی شاهد باشیم.

دیدگاه شما