تات خبر
امروز : پنج شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۱/۱۲ - ۱۸:۵۷

اشتهاردی ها بیشتر در چه مکان هایی سیزده را بدر می کنند؟ + تصاویر

در سيزدهمين روز ايام نوروز كه روز طبيعت نام گرفته، دامان سبز طبيعت اشتهارد ميزبان هزاران شهروند و مسافران البرزی خواهد بود كه سبزي آمال خود را به سرسبزي طبيعت پيوند می زنند.

به گزارش اختصاصی تات خبر، شهرستان اشتهارد به واسطه تنوع محیط زیستی که از شمال دارای بیابان های زیبا و از جنوب دارای کوه های پرشکوه است، در استان البرز دارای جاذبه های دیدنی و تفریحی زیادی است که در روز ۱۳ فروردین به عنوان تفرجگاهی زیبا با طبیعت سرسبز و جاذبه های دیدنی پذیرای مسافران و میهمانان نوروزی در روز طبیعت می باشد.

یکی از مکان های پر طرفدار در شهرستان اشتهارد کوه های زیبای روستای جارو است،روستای جارو که در فاصله ۱۵ کیلومتری اشتهارد قرار دارد، دارای مناطق دیدنی به نام های گزنه، چهل دخترون، حاجی آباد، بیدرو، گیلان دره، جوزستان، نوکهریز، شلوغ آباد و…. است که تصاویر برخی از این مناطق را مشاهده میکنید :

از دیگر مناطق دیدنی و تفریحی اشتهارد کوه قاضیون می باشد که هر ساله در روز طبیعت مملو از جمعیت است. تصاویر این کوه زیبا و دیدنی را در زیر مشاهده می کنید:

یکی دیگر از مکان های دیدنی طبیعت اشتهارد کوه حافظ است.در این کوه یکی از کهنسال ترین درختان استان البرز قرار دارد و هر ساله بیشترین جمعیت جوان اشتهارد را در خود جای می دهد.عکس این درخت را می توانید مشاهده کنید:

دیدگاه شما