تات خبر
امروز : یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۱۳:۱۲

در پسابرجام با لباس گوسفند و ذات گرگی می خواهند نفوذ کنند!

ای کسانی که می گویید آمریکا دیگر گرگ نیست و ما دندان این گرگ را کشیده ایم پس چگونه این گرگ از داعش در تمام جهات حمایت می کند چگونه در یمن به وسیله عربستان جنایت می کند.

به گزارش خبرنگاران تات خبر اولین شب مراسم دهه فجر در مسجد شهدا (محله صیادیه) برگزار شد. دکتر رضا زاده در این مراسم به سخنرانی پرداختند و در شروع سخنان خود به مسئله مهم پیچ تاریخی اشاره کردند و افزودن که شکست در پیچ تاریخی به راحتی جبران پذیر نیست و پیروزی موجب می شود که قرن ها جلو بیافتیم و باید هوشیار باشیم تا دراین پیچ تاریخی آسیب نبینیم.

عاشورا یک پیچ تاریخی بود که در یک روز اتفاق افتاد و وسعت آن تمام عالم را فرا گرفت. یک روز بی بصیرتی برای کل عمر بس است و جبران کردن آن سخت ویا غیر قابل جبران است. توابین بعد از عاشورا قیام کردندولی آیا جبران شد؟؟؟

دکتر در ادامه افزودند این اقتدار جمهوری اسلامی ایران به واسطه بصیرت مردم و پیروی از ولی امر بدست آمده است و عمل به موقع مردم موجب پیروزی انقلاب در ۲۲ بهمن شد و امروزه نیز اقدام به موقع رزمندگان اسلام و شهدای مدافع حرم مانع از این شده که جنگ با داعش به داخل کشورمان کشیده شود.

در ادامه گفت که این اقتدار شعار نیست و خوشحالی کشورهای  ۱+۵ از توافق با ایران و دستگیری نظامیان آمریکایی در آب های خلیج فارس و ایستادن جلوی آمریکا از مصداق های این اقتدار است.

دکتر رضا زاده در خطاب به بعضی افراد به ظاهر روشن فکر گفتند کسانی که می گویند وضع مملکت خیلی خراب است خیال نکنند ما زمان انقلاب ژاپن تحویل گرفتیم و الان خرابه تحویل داده ایم. قبل از انقلاب ما را با مصر مقایسه می کردند ولی الان وضع مصری که به آمریکا اعتماد کرده را ببینید.

نتیجه اعتماد  مصر به آمریکا در قفس افتادن مرسی و تبرئه حسنی مبارک است ای کسانی که می گویید آمریکا دیگر گرگ نیست و ما دندان این گرگ را کشیده ایم پس چگونه این گرگ از داعش در تمام جهات حمایت می کند چگونه در یمن به وسیله عربستان جنایت می کند.

فقط کسی این حرف ها را باور می کند که آمریکا را نشناخته باشد.

در قسمت پایانی صحبت های خود به سخنرانی اسفند ماه سال ۹۲ رهبر انقلاب در جمع خبرگان رهبری اشاره کرد و گفت آمریکایی که از باب دشمن خود را شکست خورده یافته می خواهد از باب دوستی با ایران وارد شود و هرچه بلا می خواهد بر سر ما بیاورد. مادر پسابرجام نگران نفوذ هستیم در پسابرجام می خواهند با لباس گوسفند و باذات گرگی به کشور نفوذ کنند. یکی از مصادیق نفوذ، نفوذ در محاسبات سیاسیون کشور است. آیا هر مشکلی که در این کشور وجود دارد با ورود امریکا حل می شود؟ پای امریکا به این مملکت باز شود دیگر خبری از عزت ، غیرت ، ناموس و… نیست.

امریکا به دنبال این است که در پسابرجام تحول را به نفع خود تمام کند . حواسمان باشد که این تحول در انتخابات خدای ناکرده به نفع آمریکا تمام نشود.

 

دیدگاه کاربران
دیدگاه شما