تات خبر
امروز : یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۱۸:۳۶

چشم امید اشتهاردی ها به دادستان/ آقای دادستان شما ما را نجات دهید

اگربعضی از مسئولین شهرمان به جای سکونت در شهر های اطراف، در میان مردم زندگی می کردند شاید این مشکل خیلی وقت پیش حل می شد.

به نقل از تات خبر، در طی چند روز هیأت امنای تمامی مساجد شهرستان اشتهارد به نمایندگی مردم این شهرستان با تهیه استشهاد محلی و ارسال آن به دادستانی شهرستان اشتهارد از مدعی العموم درخواست پیگیری دفع فاضلاب این شهرک صنعتی و مشکل محیط زیستی این  تصفیه خانه را کردند.

دلیل ساخت شهرک صنعتی اشتهارد دور کردن کارخانه های آلوده کننده محیط زیست به خارج از تهران و کرج بود.به همین دلیل اکثر کارخانه هایی که در شهرک صنعتی اشتهارد مشغول به کار هستند،کارخانه های آلوده کننده محیط زیست هستند.به همین دلیل در داخل شهرک وغرب اشتهارد تصفیه خانه آب صنعتی احداث شده که خود منشا آلودگی هواست.نکته مهم اینکه جای ساخت این تصفیه خانه اشتباه است،چراکه باد اشتهارد از سمت غرب به شرق می وزد و این تصفیه خانه در غرب اشتهارد واقع است.بنابراین وزیدن باد از دغدغه های اصلی مردم اشتهارد بوده و هست.

اشتهارد سالهاست با این مشکل دست به گریبان است ، بعد از سالها تحمل بوی بد و تنفرآور فاضلاب شهرک صنعتی اشتهارد، مردم منتظر اند تا کاری که فرماندار و شهرداری این شهرستان به سرانجام نرساندند با تصمیم قاطع دادستان، این مشکل بر طرف شود.

گفتنی است،اگربعضی از مسئولین شهرمان به جای سکونت در شهر های اطراف، در میان مردم زندگی می کردند شاید این مشکل خیلی وقت پیش حل می شد.

photo_2016-01-30_03-37-40

دیدگاه کاربران
 • یک شهروند اشتهاردی نگران

  تاریخ : ۱۴ - بهمن - ۱۳۹۴

  باسلام تورخدا به داد مردم اشتهارد برسید . جون هر کسی که دوست دارید به داد ما برسید . فرماندار که اشتهارد نیست ، شهردار که نیست ، رئیس محیط زیست که تو اشتهارد زندگی نمی کنند تا ببینند ما چی می کشیم . شما سئول محترم خبرگزاری تات شرعاً وظیفه داری پیگیری کنی . شما هم اگر پیگیری نکنی مسئولی . من به خداوندی خدا قسم می خورم نمگذرم از آقایون مسئول . باد اون دنیا جواب بدید . از مسبب این کار تا الان . به خدا نمگذرم ازتون . وای به حالتون اگر به خاطر شهرک صنعتی بلائی سر این مردم بیاد . چطور میتونید در محضر خدا جواب بدید ؟ . والسلام


  پاسخ دادن

  • سردبیر 1

   تاریخ : ۱۷ - بهمن - ۱۳۹۴

   هر چه در توان داشته باشیم برای کشف حقیقت و پیگیری مشکلات مردم خواهیم گذاشت


   پاسخ دادن

دیدگاه شما