تات خبر
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۸:۵۸

تهیه و توزیع مواد شوینده غیر بهداشتی در شهرک صنعتی اشتهارد

افرادی در شهرستان اشتهارد اقدام به تهیه و توزیع مواد شوینده غیربهداشتی می کنند، رسیدگی به موضوع دردستورکار فرماندهی انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

تات خبر، سردار«کامرانی صالح» در تشریح این خبر گفت: درپی دریافت گزارشاتی مبنی براینکه افرادی در شهرستان اشتهارد اقدام به تهیه و توزیع مواد شوینده غیربهداشتی می کنند، رسیدگی به موضوع دردستورکار فرماندهی انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: با تشکیل اکیپی از عوامل پلیس آگاهی به صورت نامحسوس تحقیقات میدانی آغاز و مشخص شد که این افراد در یک گاراژ دورافتاده در بیابان های اشتهارد که قبلا بعنوان گاو داری کاربری داشته است در حال تولید وتوزیع مواد شوینده بصورت غیربهداشتی و غیر قانونی هستند.
سردار کامرانی صالح بیان داشت:پس از حصول اطمینان از اقدامات غیرقانونی صورت گرفته و با هماهنگی مقام قضایی مأموران اقدام به ورود به گاراژ مذکور نموده و دربازرسی از آن محل مشخص شد این افراد بامدیریت شخصی که مهندس شیمی بوده بدون اخذ مجوز از سازمان صنایع ومعادن واداره بهداشت اقدام به تولید وتوزیع مواد شوینده غیر بهداشتی وغیرقانونی می کنند.
این مقام انتظامی ابراز داشت: در ادامه بازرسی از این گاراژ مقدار تقریبی ۳ تن انواع مواد شوینده آماده فروش از قبیل مایع ظرف شویی، جرم زدا، شیشه شوی، سفید کننده، جرم گیر و لیبل های محصولات شوینده به همراه تعداد ۷ کیسه ۵۰ کیلو گرمی کود شیمیایی که برابر اظهارات مدیراین تولیدی غیرقانونی جهت ساخت مواد شوینده استفاده قرارمی گرفت در محل کشف شد.
فرمانده انتظامی استان البرز درپایان گفت: با توجه به دستور اخذ شده، محل مربوطه پلمپ و مدیر مذکور بازداشت، پرونده تکمیل و جهت سیر مراحل قانونی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان البرز ارسال شد.
منبع:آریا

دیدگاه شما