تات خبر
امروز : سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۱۱:۱۹

دوچرخه سوار پیشکسوت اشتهاردی پیام “هوای پاک” را به تهران برد+تصاویر

صادق دهقان نسب از جانبازان شیمیایی دوران دفاع مقدس با شعار “هوای پاک، روز بدون خودرو” از اشتهارد تا تهران را رکاب زد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، مهندس صادق دهقان نسب از جانبازان شیمیایی دوران دفاع مقدس با شعار “هوای پاک، روز بدون خودرو” از اشتهارد تا تهران را رکاب زد.
روز سه شنبه، هفتم اردیبهشت ماه، گروه دوچرخه سواری “ورجکان اشتهارد” با گروهی از کارمندان و رییس آموزش و پرورش شهرستان اشتهارد در اقدامی نمادین با دوچرخه به سمت گلزار شهدای اشتهارد رکاب زدند و پس از آن مهندس دهقان نسب مسیر ۱۳۰ کیلومتری تا تهران را با دوچرخه رکاب زد.

دهقان نسب در صحبت با خبرنگار ما گفت: این اقدام در راستای برنامه “سه شنبه های بدون خودرو ” صورت گرفته و امیدواریم موجب ترویج هرچه بیشتر فرهنگ استفاده از دوچرخه در سطح کشور شود.

وی در ادامه افزود: انتظار داریم مسئولین محترم بستر لازم را جهت استفاده بهینه از دوچرخه، در داخل و اطراف شهر را فراهم سازند.

وی با ۵۵ سال سن, یکی از بانیان تشکیل گروه دوچرخه سواری “ورجکان اشتهارد” است که با شعار “پا بزن، ساق بمون” در اشتهارد فعالیت می کند. این گروه با هدف ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه به جای خودرو تشکیل شده و در چشم انداز پیش بینی شده خود تا پایان سال ۱۳۹۵ درصدد ایجاد گروههای دوچرخه سواری در سطوح نوجوانان، جوانان، پیشکسوتان و بانوان در شهرستان اشتهارد می باشد.همچنین این گروه برنامه رکاب زنی تا کربلای معلی را در آینده نزدیک، در برنامه های خود دارند.

دیدگاه شما