تات خبر
امروز : سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۱۹:۰۲

تشکیل کارگروه حمایت از صنعت در اشتهارد

فرماندار اشتهارد از تشکیل کارگروه حمایت از صنعت در این شهرستان طی روزهای آینده خبر داد.

تات خبر، ابوالفضل اینانلو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: رهبری عظیم‌الشان انقلاب اسلامی سال جاری را تحت عنوان سال اقتصاد مقاومتی،‌ اقدام و عمل نامگذاری فرموده و باید از تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود برای تحقق و اجرای امر ولایت استفاده کرد.

وی با اشاره به اقدامات و برنامه‌های دولت و مدیریت ارشد استان البرز برای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گفت: دولت در حوزه اقتصاد و دست‌یابی به توسعه پایدار و رفع مشکلات و موانع موجود اقدامات بسیار خوبی را طی دو سال اخیر انجام داده و مدیریت ارشد استان البرز نیز در این زمینه پیش‌قدم و جدی بوده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان اشتهارد تصریح کرد: رهبری عظیم‌الشان انقلاب اسلامی در نامگذاری سال جاری از دو واژه بسیار مهم اقدام و عمل استفاده فرموده‌اند و این امر نشان می‌دهد که برای رسیدن به نقطه مطلوب و تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی باید از شعار و جلسات بدون خروجی پرهیز کرده و اقدامات جدی و عملی داشته باشیم.

اینانلو افزود: با توجه به اینکه اشتهارد دارای یکی از شهرک‌های بزرگ صنعتی کشور بوده و به نوعی قطب صنعتی استان البرز به شمار می‌آید، محور اصلی برنامه‌های سال جاری را در حوزه حمایت از تولید و صنعت و با هدف تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قرار داده‌ایم.

وی بیان داشت: در این راستا از ابتدای سال جاری ده‌ها جلسه با مدیران صنایع، تولیدکنندگان حاضر در شهرک‌ صنعتی اشتهارد و مسؤولان این شهرک برگزار و مهمترین مشکلات و موانع کاری آنها بررسی و برای رفع این موانع اقدامات لازم انجام شده است.

فرماندار اشتهارد افزود: از سوی دیگر مقدمات لازم برای اجرای طرح تشکیل و راه‌اندازی کارگروه حمایت از صنعت در فرمانداری انجام شده و این کارگروه در روزهای آینده با حضور مسؤولان دستگاه‌های اجرایی مرتبط، نهادهای دارای صلاحیت و نمایندگان واحدهای صنعتی آغاز به کار خواهد کرد.

اینانلو ادامه داد: در این کارگروه تاکید خواهیم کرد که از برگزاری جلسات بدون خروجی خودداری کرده و راهکارهای عملی برای رفع مشکلات در همان جلسه طرح و به تصویب برسد.

وی اظهار داشت: باید در سال جاری با وحدت و همدلی و همزبانی و حمایت ویژه از تولیدکننده بومی و مقابله با موانع تولید، مقدمات تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را فراهم کنیم.

منبع: فارس
دیدگاه شما