تات خبر
امروز : یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۳/۰۹ - ۲۰:۳۷

توهین به مقدسات نشان از استیصال و درماندگی دشمنان دارد/ شادی صدر در نقش عروسک خیمه شب بازی مخالفان و کینه ورزان اسلام است

اینان پیاده نظام های دشمن در سرزمین ما هستند که نقاب از صورت برداشته و چهره ی ضد انقلابی خود را نمایان کرده اند.

تات خبر، به نقل از فردیسان،آن چه که شادی صدر آن را نشان از مدرنیته می داند اربابان او آن را دستمایه توهین و جسارت به عقاید سایر ملت ها کرده اند، امروز مدرنیته شدن آنان به معنای توهین به مقدسات الهی است.

شادی صدر نقش عروسک خیمه شب بازی  مخالفان و کینه ورزان اسلام را ایفا می کند  و وقیحانه پرچم امام حسین را مورد هتاکی قرار می دهد.

او که دست پروردهی جریان تند اصلاحات  و فتنه سبز اموی بوده است در دوران اصلاحات در سال ۷۸ جایزه اول ششمین جشنوارهٔ مطبوعات کشور در بخش «ستون‌های ویژه» ودر سال  ۸۲ جایزه اولِ دهمین جشنواره مطبوعات در بخش مقالات اجتماعی را کسب کرد  .

اینان پیاده نظام های دشمن در سرزمین ما هستند که نقاب از صورت برداشته و چهره ی ضد انقلابی خود  را نمایان کرده اند .

افرادی  که ادعای آزادی بیان و حقوق بشری را دارند چرا در قضیه هولوکاست هیچ اقدامی نکردند هولوکاستی که واقعیت خارجی نداشت و تنها دست مایه ی سیطره ی جهانی  از سوی اسرائیل بود ،اما واقعیتی که تمام بزرگان اهل سنت و تشیع به آن اذعان دارند را  مورد هتاکی قرار می دهند.

این هتاکی قابل پیش بینی بود زیرا امروز فرزندان عاشورائی ایران  با الگوی جهاد وشهادت طلبی امام حسین (ع) در سوریه مردانه می جنگند و این تنها نشان از استیصال و درماندگی دشمنان دارد.

وقتی خانم فائزه هاشمی ماموریت پیدا می کند تا با سرکرده ی فرقه ی ضاله بهائیت نشست صمیمانه ای داشته باشد و از طرفی  دوست نزدیک وی خانم شادی صدر که دبیرسرویس حقوقی روزنامه زن  خانم فائزه هاشمی است بلافاصله با توهین به مقدسات در صفحات اجتماعی خود نمایی می کند به نظر می آید که این یک نقشه ی از پیش تعیین شده است.

خبر سازی  فائزه هاشمی نیز این بار نه از جنس طرح موضوع  دوچرخه سواری زنان برای رای آوردن در مجلس شورای اسلامی، نه از جنس جیغ های حمایت از کرباسچی در مجلس پنجم، نه از جنس انتشار پیام تبریک فرح پهلوی در روزنامه زن  ،خبر سازی فائزه هاشمی نه به  بهانه ساندویچ خوردن سر از جمع فتنه گران در آوردن بود تا پدر بزرگوارش به دنبال پیدا کردن توجیهی برای آن باشد.

امروز فائزه هاشمی  با سرکرده ی بهائیت صحبت می کند که نشان از اوج دشمنی با جمهوری اسلامی داشته به بهانه این که ایشان از هم بندی های من بوده  است و عدم موضع گیری آیت الله هاشمی در برابر این اقدام تمام فلش ها را به سمت خانواده ی هاشمی  و سرکرده ی آنان فائزه هاشمی برگردانده است

زمانی که فائزه هاشمی پیام تبریک فرح پهلوی را در روزنامه زن منتشر کرد بسیاری از بزرگان رفتار وی را ناشی از خودسری در جهت مطرح شدن خود  قلمداد کردند اما اقدام امروز او سند انحراف عمیق وی بوده است.

دیگر با خواندن “والله خیرالحافظین ” نمیتوان این کار را لاپوشانی کرد چاهی که فائزه هاشمی در آن سقوط کرده عمیق تر از آن است که با خیمه شب بازی هایی مانند بدرقه مهدی هاشمی به زندان بتوان آن را پرکرد.

باید به اقای هاشمی یادآور شد که هم پیالگی با دست پروردگان صهیونیست که عناد و دشمنی آنان با اسلام آشکار است از جنس اختلافات سیاسی و مالی نیست تابتوان مانند تخلفات گذشته  کرباسچی که از وابستگان همان جریان فکری است یا تخلفات مالی مهدی هاشمی از کنار آن راحت عبور کرد.

توهین به عقاید شیعیان  هیچگاه نشان آزادی بیان نبوده است بلکه اوج ذلت و وادادگی در برابر جریان های ضد انقلاب است، زیرا هرگاه دشمنان نتوانستند کاری را از پیش ببرند توهین به عقاید شیعیان را در پیش گرفتند .

دیدگاه شما