تات خبر
امروز : پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۴/۰۳ - ۱۱:۵۰

تجربه ی خوابی امن بین حیوانات وحشی

آلاچیق تخت ستارگان، خانه ای درختی در سرزمین آفریقاست که شما می تونید آرامش خوابیدن با نور ملایم مهتاب رو زیر ستاره ها تجربه کنید، در حالی که در فاصله ی خیلی کم از شما، طبیعت وحشی آفریقا بیداره. صدای جیرجیرک ها و باد لالایی آخر شب شما میشن و صبح که برسه نور خورشید […]

آلاچیق تخت ستارگان، خانه ای درختی در سرزمین آفریقاست که شما می تونید آرامش خوابیدن با نور ملایم مهتاب رو زیر ستاره ها تجربه کنید، در حالی که در فاصله ی خیلی کم از شما، طبیعت وحشی آفریقا بیداره.
صدای جیرجیرک ها و باد لالایی آخر شب شما میشن و صبح که برسه نور خورشید پلک هاتون رو به آرامی از هم باز می کنه و بدنتون رو گرم.

خانه درختی شما در کنیا، تنها دوازده پله با طبیعت وحشی فاصله داره ، اما نگران نباشید چون تله هایی بی خطر، برای حفاظت از شما در جلوی آلاچیق کار گذاشته شده.این آلاچیق که یکی از خانه های رویایی اقامتگاه ” لایزابا ” در منطقه حفاظت شده ” لایکاپا ” است ، فضای داخلی کوچک اما بسیار زیبایی با ظرفیت چهار نفر رو داره.
سرویس بهداشتی و حمام منظره فوق العاده ای دارن، وعده های غذایی هم به بهترین نحو برای شما سرو میشن و همگی این ها با هزینه شبی ۱۹۸ دلار ممکن هست. سافاری، بازدید از قبایل ماسایی، اسب سواری، شتر سواری و ماهیگیری هم از اون کارایی هستش که در زمان اقامتتون در آفریقا حتما باید تجربه کنید و خب این مکان، امکان انجام تموم اون ها رو براتون فراهم کرده.

 

دیدگاه شما