تات خبر
امروز : شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۹:۴۷

شاهزاده سعودی از مرگ مسعود رجوی خبر داد

شاهزاده سعودی ترکی الفیصل، رئیس سابق دستگاه اطلاعات عربستان در سخنرانی خود در اجتماع سالانه حامیان گروهک منافقین در پاریس، از مرگ «مسعود رجوی»، سرکرده این گروهک تروریستی خبر داد.

به گزارش نامه نیوز به نقل از گلف نیوز، شاهزاده سعودی ترکی الفیصل، رئیس سابق دستگاه اطلاعات عربستان، امروز در سخنرانی خود در اجتماع سالانه حامیان گروهک منافقین در پاریس، از مرگ «مسعود رجوی»، سرکرده این گروهک تروریستی خبر داد.وی در جریان سخنرانی خود چندین بار از لفظ «فقید» و «درگذشته» برای اشاره به رجوی استفاده کرد. پیش از این نیز شایعاتی مبنی بر فرار سرکرده گروهک مجاهدین خلق (منافقین) از عراق به عربستان، پس از حمله آمریکا به این کشور، منتشر شده بود.

شاهزاده الفیصل، با تکرار گستاخی‌های همیشگی خود، خطاب به منافقین گفت: ما با شما ایستاده‌ایم و از شما حمایت می‌کنیم.

گفتنی است در این مراسم مقاماتی همچون سید احمد الغزالی، نخست وزیر سابق الجزایر، صلاح غالب، وزیر پیشین اطلاع رسانی اردن، محمد العرابی، وزیر خارجه پیشین مصر، عزام الاحمد، یکی از اعضای جنبش فتح فلسطین، برنار کوشنر، وزیر خارجه پیشین فرانسه، خوزه لوئیس زاپاترو، نخست وزیر پیشین اسپانیا، نیوت گینریچ، سخنگوی سابق کنگره آمریکا، جان بولتون، سفیر پیشین آمریکا در سازمان ملل نیز شرکت داشتند.

شاهزاده سعودی، از اصلی ترین سخنرانان این نشست بود که در خلال صحبت هایش چندین بار از واژۀ ( her late husband) همسر مرحوم وی(مریم رجوی) استفاده کرد.

این در حالی است که دقایقی پس از این اتفاق یکی از اعضای این گروه تروریستی در گفتگو با رادیو آمریکا خبر مرگ مسعود رجوی را تکذیب کرد.

دیدگاه شما