تات خبر
امروز : دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۴/۲۱ - ۱۷:۳۳

اجتماع بزرگ “مدافعان حریم خانواده” در شهرستان اشتهارد برگزار شد

اجتماع بزرگ “مدافعان حریم خانواده” در شهرستان اشتهارد با حضور زنان و مردان عفیف شهرستان از پارک چمران به سمت مدرسه سادات برگزار شد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، اجتماع بزرگ “زن مدافعان حریم خانواده” همزمان با سراسر کشور در ساعت ۱۸٫۰۰ در پارک چمران اشتهارد شروع شد ،بانوان محجبه و مدافع حرم و حریم خانواده با شعار “حفظ شعائر دین/رعایت حجاب است”،”چادر حجاب برتر/خشنودی پیامبر”و… به سمت مدرسه سادات حرکت کردند.

سرگرد مصطفی ترابی فرمانده سپاه شهرستان اشتهارد،حجت الاسلام مهدیان کارشناس مذهبی سازمان تبلیغات اسلامی، اعضای شورای شهر اشتهارد، موسوی زاده شهردار اشتهارد و تنی چند از مسئولان شهرستان در این مراسم شرکت داشتند.

این همایش ابتدا با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید با قرائت قاری قرآن میثم نقدی همراه بود. و با اجرای گروه سرود و دکلمه ادامه یافت.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین رضا صالحی با اشاره به افزایش طلاق در کشور گفت: عامل اکثر طلاق ها شبکه های ماهواره ای هستند و حتی فیلم هایی که در داخل کشور پخش می شود، فیلمهایی مانند “۵۰ کیلو آلبالو” که با هیچ یک از حداقل های دینی و مذهبی اسلام همخوانی نداشت.

وی افزود:یکی دیگر از ترفند های دشمن برای از بین بردن ارزش حجاب و ترویج بی بند و باری، ساخت بازی های کامپیوتری، فیلم های سینمایی و سریال های خارجی است که خیلی از این موارد حتی اجازه ی پخش در کشور های اروپایی و آمریکایی اجازه ی پخش ندارد.

صالحی در ادامه خاطر نشان کرد: هم اکنون جامعه ایران به سمت جامعه سکولاری می رود که رضا شاه در آن زمان نتوانست انجام دهد.

 

در پایان به چند تن از بانوانی که چادر را به عنوان حجاب انتخاب کرده بودند، چادر اهدا شد.

انتهای خبر/

 

دیدگاه شما