تات خبر
امروز : پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۴/۲۴ - ۱۷:۱۶

نماینده ولی فقیه در استان البرز در مراسم افتتاح طرح ولایت؛

دشمنان با زیرکی فراوان مطالب نادرست را در قالب حق جلوه می دهند

حجت الاسلام مهدی حسینی همدانی با اشاره به اینکه دشمنان با زیرکی فراوان مطالب نادرست را در قالب حق جلوه می دهند، تصریح کرد: دستگاه شایعه پراکن انگلیس در مورد امام (ره) و مقام معظم رهبری فیلم می سازند که در این شرایط باید بصیر بود.

به نقل از اسنا نماینده ولی فقیه در استان البرز در مراسم افتتاح طرح ولایت که بعد از ظهر امروز چهارشنبه در اردوگاه شهید رجایی برگزار شد، اظهار داشت: طرح ولایت آثار و برکات فراوانی برای دانشجویان شرکت کننده و جامعه اسلامی به همراه دارد.

حجت الاسلام مهدی حسینی همدانی با بیان اینکه اساتید در مورد مسائل مختلف ایمانی، تقوایی، بصیرتی و علمی در این طرح ها بحث می کنند،خاطر نشان کرد: اساتید باید بیشتر از مردم عادی جامعه بتوانند مبانی فقهی، اعتقادی، علمی و اخلاقی را تقویت کرده و باید و نبایدهای اخلاقی را رعایت کنند.

وی به وظایف و دغدغه های دانشجویی که از سوی مقام معظم رهبری مطرح شد اشاره کرد و گفت: گفتمان های مورد تاکید ایشان از جمله بحث انقلاب و غیر انقلابی، نفوذ و تحریف اندیشه امام و انقلاب باید مورد توجه قرار گرفته و به آن اهمیت داده شود.

نماینده ولی فقیه در استان البرز با اشاره به اینکه دشمنان با زیرکی فراوان مطالب نادرست را در قالب حق جلوه می دهند، تصریح کرد:  دستگاه شایعه پراکن انگلیس در مورد امام (ره) و مقام معظم رهبری فیلم می سازند که در این شرایط باید بصیر بود.

وی خطاب به دانشجویان بسیجی شرکت کننده در این طرح، گفت: شما ایرادات کار را به خوبی درک می کنید و بر این اساس باید با دقت به مسائل توجه کرده و آنان را رصد کنید چرا که شما چشمان بیدار جامعه هستید.

وی افزود: نباید وقت خود را در کارهای بیهوده هدر دهید و باید به گونه ای مقابل دشمن مجهز باشیم که قدرت دفاع و در مواقع لزوم قدرت حمله نیز داشته باشیم.

آیت الله حسینی همدانی با بیان اینکه خداوند انسان را خلیفه خود بر روی زمین قرار داده است، یاد آور شد: باید برای تبیین عقاید الهی تلاش کنیم چراکه انسان تنها موجودی است که می تواند عقاید الهی را در جهان اجرا کند.

وی با بیان اینکه خودشناسی، بهترین معرفتی است که انسان می تواند آن را درک کند، گفت: خودشناسی مقدمه همه کارهاست، مشکل اینجاست که بسیاری از انسان ها نمی توانند خود را بشناسند.

نماینده ولی فقیه در استان البرز توجه به قرآن و روایات را یکی از مهمترین راه های خودشناسی عنوان کرد و گفت: تازمانی که معرفت نفس نباشد، انسان قادر به شناخت خود نیست.

وی در خاتمه تاکید کرد: قرآن در همه موضوعات حرفی نو، تازه و بدیع دارد، باید از قرآن مطالب را بیاموزیم و آن را در زندگی به کار بگیریم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما