تات خبر
امروز : جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۱۶

مدیر آموزش و پرورش اشتهارد خبر داد;

شهرستان اشتهارد پذیرای بیش از ۳۰۰ داوطلب کنکور سراسری سال ۹۵ بود

مهدی شاه بختی مدیر آموزش و پرورش شهرستان اشتهارد گفت :شهرستان اشتهارد پذیرای بیش از ۳۰۰ داوطلب کنکور سراسری در این شهرستان بود.

به گزارش اختصاصی تات خبر، مهدی شاه بختی مدیر آموزش و پرورش شهرستان اشتهارد در گفتگو با خبرنگار ما گفت: شهرستان اشتهارد برای چهارمین بار پذیرای داوطلبین کنکور سراسری بود.

وی دراین خصوص گفت: بیش از ۳۰۰ داوطلب کنکور سراسری سال ۹۵ در روزهای پنج شنبه و جمعه مصادف با ۲۴ و ۲۵ تیرماه در ۲ حوزه امتحانی و ۵ رشته ی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان خارجه به رقابت پرداختند.

شاه بختی در ادامه گفت: برگه های امتحانی کنکور روز چهارشنبه با کمک حراست از مشکین دشت به اشتهارد منتقل شد و آزمون از صبح پنج شنبه لغایت عصر جمعه به طول انجامید.

مدیر اداره اموزش و پرورش درمورد حوزه های امتحانی شهرستان اشتهارد گفت:هنرستان شهدای دانش آموز برای پسران و ۱۵ خرداد برای دختران پذیرای داوطلبین کنکور سراسری بودند.

وی در نهایت با اشاره به اینکه کنکور یکی از دغدغه های مهم خانواده های شهرستان است، گفت: در برگزاری این ماراتن سنگین کشوری، هیچ کدام از مسئولان شهری از حوزه های امتحانی بازدید نکردند ولی جا دارد از نیروی انتظامی،اورژانس و بهداشت تشکر کنم که به ما در اجرای صحیح این آزمون کمک کردند.

انتهای خبر/

دیدگاه شما