تات خبر
امروز : پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۵/۱۴ - ۵:۱۲

مشاور وزیر امور خارجه:

علنی شدن روابط قدیمی عربستان سعودی با منافقین نشان دهنده کم آوردن جبهه استکبار است/ منافقین قبلا هم به دستبوسی صدام رفته اند/ شهید رجایی به من بیشترین تاکید را در مورد فلسطین می کرد

مشاور وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران معتقد است که روابط عربستان سعودی با منافقین یک رابطه قدیمی است و تنها امروز علنی شده است.

حسین شیخ الاسلام در گفتگو با  مرصاد، در خصوص رونمایی از همکاری عربستان سعودی و منافقین با بیان اینکه این جبهه علیه ایران متشکل از آمریکا، اسرائیل، منافقین و سعودی است، اظهار داشت: روابط آن ها از ابتدای انقلاب اینگونه بود زیرا این جناح در مقابل انقلاب قرار داشت.

وی افزود: جناح متجاوزِ سلطه گرِ توسعه طلبِ مستبدِ دیکتاتورِ ظالمِ ستمگرِ اشغالگر در یک طرف قرار داشت و در این طرف جناح ظلم ستیز، ستم ستیز، مردمی، مقاوم، مخالف با اشغال، مخالف با سلطه گری و اینکه زیر بار ظلم نمی رود قرار دارد. این ۲ جبهه در مقابل هم قرار داشتند.

مشاور وزیر امور خارجه  جمهوری اسلامی ایران گفت: روابط میان جبهه علیه ایران در حال علنی شدن است وگرنه در گذشته که صدام به ایران حمله کرد منافقین در کنار صدام بودند و زمانی که با ایران می جنگید به دستبوسی او نیز رفتند.

شیخ الاسلام با بیان اینکه این اقدام منافقین در همراهی با صدام هر انسان ملی را تحریک می کرد، گفت: اقدام اخیر آن ها تهدیدی نیست و تنها روابط در حال علنی شدن است.

وی در خصوص علت علنی شدن روابط منافقین با عربستان سعودی گفت: علت این مسئله این است که جناح استکباری کم آورده است. در این سو حوادث اخیر باعث شده که جبهه مقاومت خیلی قوی تر شود.

علنی شدن این روابط برای روحیه دادن به مزدوران استکبار است

مشاور وزیر امور خارجه  جمهوری اسلامی ایران افزود: این ها برای روحیه دادن به جبهه استکباری و مزدوران خودشان دارند این روابط را علنی می کنند.

وی با بیان اینکه آن ها چاره ای ندارند که دست به این اقدام زده اند، گفت: این اقدام تنها کاری روانی است که شکست را برای آن ها در پی خواهد داشت.

شیخ الاسلام افزود: این که ۲ مزدور آمریکا و اسرائیل با هم دیدار کنند اتفاقی نمی افتد.

تاکید های شهید رجایی در خصوص قضایای فلسطین

این کارشناس مسائل خاورمیانه به دیدار محمود عباس با یکی از روسای منافقین اشاره کرد و گفت: در گذشته هم این دیدارها وجود داشت. هر سال از مجلس ملی فلسطین در همایش سالانه منافقین شرکت می کردند.

وی تاکید کرد: در ابتدای انقلاب وقتی که من معاون وزیر امور خارجه بودم شهید رجایی بیشترین سفارش را در خصوص فلسطین به من کرد. وقتی شهید رجایی به شهادت رسید همین افراد دسته گل تبریک برای رجوی به پاریس بردند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما