تات خبر
امروز : چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۵/۲۰ - ۶:۲۴

صحبتی کوتاه با مربی گروه سرود مشکات اشتهارد;

تلاش ها برای ایجاد محیطی سالم برای نونهالان به استودیو ضبط صدا ختم شد

گروه سرود مشکات که متشکل از تعدادی نونهال و نوجوانان مستعد بسیجی و قرآنی است درطول سال در برنامه های فرهنگی وقرآنی اشتهارد و سایر شهرها حضوری فعال دارند.به تازگی نیز این گروه کار خود را در استودیو ضبط صدا ادامه میدهد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، گروه سرود مشکات که متشکل از تعدادی نونهال و نوجوان مستعد بسیجی و قرآنی است درطول سال در برنامه های فرهنگی وقرآنی اشتهارد و سایر شهرها حضوری فعال دارند.به تازگی نیز این گروه کار خود را در استودیو ضبط صدا ادامه میدهد.

موفقیت ها و آینده ی روشن این گروه دلیلی بود تا پای صحبت های مربی این گروه بنشینیم.در ادامه صحبت های سید حسن ساجدی مربی این گروه را می خوانیم:

این نونهالان حدود ۵ سالی است که در گروه همخوانی مشکات فعالیت میکنند

برای بار اول که فکر تشکیل این گروه را داشتیم، ابتدا در سطح شهر فراخوان دادیم و در دارالقرآن شهرستان از بچه ها تست گرفتیم و آن دسته از بچه هایی که صاحب لحن و تجوید بهتر بودند را بکار گیری کردیم و الان این نونهالان حدود ۵ سالی است که در گروه همخوانی مشکات فعالیت میکنند.

یکی از اهداف مهم ما ایجاد محیطی سالم برای نونهالان بود

روز های اولی که این گروه را تشکیل دادم اهداف مختلف داشتم، مانند: جمع کردن بچه های قرآنی و آموزش دادن سرود و تواشیح به نونهالان، استعداد یابی و از همه مهم تر ایجاد محیطی سالم برای نونهالان، که خدا را شکر توانستیم گروه مستقلی در شهرستان ایجاد کنیم، گروهی که بین گروه های تواشیح در شهرستان حرف برای گفتن داشته باشند.

کار ها را به صورت حرفه ای تر پیگیری میکنیم

با حمایت های مرکز قرآن و عترت اشتهارد و اخیرا حوزه بسیج شهری تقریبا همه چی برایمان فراهم بوده است، اما از آنجا که دو ماه است با بچه ها به صورت حرفه ای تر در استودیو ضبط صدا کار میکنیم نیاز به کمک های سایر مسئولین داریم.البته شهردار قول کمک های مالی را داده اند.

اولین سرود ضبط شده به نام “مکتب عشق” مورد استقبال مسئولین سازمان بسیج کشور قرار گرفت

اولین سرودی که در استدیو ضبط صدا تولید کردیم مورد استقبال مسئولین سازمان بسیج کشور قرار گرفت.شاعر این سرود که “مکتب عشق” نام دارد، محمد تقی بیگلر از شاعران بومی شهرستان است.

به دنبال تولیدات تصویری و اجرای نمایش زنده در تلویزیون هستیم

در آینده اگر خدا بخواهد و مسئولین کمک مالی کنند قصد داریم این کار رو به صورت تصویری ضبط کنیم و همچنین در شبکه های تلویزیون به صورت زنده اجرا کنیم.

و اما سخن اخر…

با توجه به فرمایشات و تاکید حضرت آقا که فرمودند: “ما امروز به سرود احتیاج داریم .بنظر من سرود بسیار تاثیر گذار است”، امسال کار را جدی تر گرفتیم و پیش میرویم که اولین کارمان هم در فضای ضد استکبار بود.در نهایت تشکر میکنم از دارالقرآن شهرستان، حوزه ی بسیج شهری و محمد تقی بیگلر که در طول این ۵ سال ما را یاری کردند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما