تات خبر
امروز : یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۵/۲۴ - ۷:۰۸

فرماندار اشتهارد عنوان کرد;

رفع مشکلات شهرک صنعتی اشتهارد اولویت اول برنامه های فرمانداری اشتهارد

فرماندار شهرستان اشتهارد گفت: یکی از اولویت‌های ما و دستگاههای خدمات رسان شهرستان این است که در رفع مشکلات شهرک صنعتی اعم زیرساختی وخدماتی سعی و تلاشی مضاعف صورت گیرد.

ابوالفضل اینانلو گفت: رهبری معظم انقلاب امسال را سال اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل نامگذاری فرموده و همه باید تلاش کنیم که سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با اقداماتی عملی به طور کامل و صحیح اجرایی شود.

وی افزود: دولت تدبیر و امید با اختیاراتی که به معاون اول رییس جمهور واگذار کرده است وهمین روند در استانها هم با مدیریت استانداریها در حال انجام است ،تلاش بسیاری برای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی داشته و دارد .
اینانلو ادامه داد: اقتصاد ایران در برابر هجمه‌ها و توطئه‌های طراحی شده توسط دشمنان خارجی مقاوم نمی‌شود،مگر فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی در میان مردم به نحوی شایسته شکل بگیرد.
اینانلو گفت:اکنون که شرایط ورود سرمایه گزاران داخلی و خارجی برای تقویت تولیدات داخلی مهیا شده بایدبه این موضوع تاکید کرد که شهرک صنعتی اشتهارد این ظرفیت را دارد که سرمایه گذاریهایی مطمئن در ان انجام شودبه شرطی که این سرمایه گذاری با انتقال تکنولوژی همراه باشد استقبال میکنیم .
وی خاطر نشان کرد:شهرک صنعتی اشتهارد یکی از شهرکهای صنعتی مطرح کشوری است وبرندهای بزرگی در این شهرک مشغول فعالیت هستند.ولی متاسفانه برخی صاحبان صنایع در این شهرک از مشکلات وکمبودهایی گله مند هستند که این موضوع هم با تشکیل کمیته رفع مشکلات وموانع تولید،وکارگروه تسهیل در حال بررسی است وچون از افراد توانمند وکارآمد دراین کمیته وکارگروه استفاده شده شاهد اتفاقات خوبی در این زمینه هستیم.

فرماندار شهرستان اشتهارد گفت: موضوع فاضلاب شهرک صنعتی هم مشکلاتی برای ساکنین شهرستان و خود اهالی شهرک ایجاد کرده که موضوع اصلاح ویا تغییر مکان این تصفیه خانه در حال بررسی است که امیدواریم تا پایان سال آتی مشکل تصفیه خانه هم رفع بشه.وی همچنین تاکید کرد:با دستگاههای خدمات رسان از قبیل آب ،برق،گاز و مخابرات هم هماهنگیهای لازم انجام شده تا مشکلات اینچنینی صنعتگران هم مرتفع شود .
وی در پایان ابراز امیدواری کرد با همکاری مدیران استانی شرکت شهرکها وبخش خصوصی شهرک صنعتی اشتهارد مشکلات زیر ساختی این شهرک هم به سرعت رفع خواهد شد.

منبع:سیمای البرز
انتهای خبر/

دیدگاه شما