تات خبر
امروز : سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۱۱:۴۲

آیین تجلیل از آزادگان ۸ سال دفاع مقدس در اشتهارد برگزار شد

به مناسبت سالروز بازگشت سرافرازانه آزادگان به میهن اسلامی ،از آزادگان دوران دفاع مقدس شهرستان اشتهارد که سالها در بند زندان رژیم بعث عراق گرفتار بودندتجلیل شد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، به مناسبت سالروز بازگشت سرافرازانه آزادگان  به میهن اسلامی ،از آزادگان دوران دفاع مقدس شهرستان اشتهارد که سالها در بند زندان رژیم بعث عراق گرفتار بودند تجلیل شد.

در این جلسه ابتدا ابوالفضل اینانلو فرماندار شهرستان اشتهارد ضمن ارج نهادن به مقام آزادگان ودلاوران هشت سال دفاع مقدس گفت : اگر وجود ارزشمند این عزیزان و ایثارگری همه ی اثارگران گران قدر نبود، قطعا مردم این استقلال و این بالندگی کشور عزیزمان ایران را شاهد نبودند.

در ادامه حجت الاسلام خالق پرست امام جمعه محترم اشتهارد با گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به کشور ،آزادگان را اسوه های صبر واستقامت عنوان کرد وگفت:سرمایه ها وذخایر انقلاب همین آزادگان وایثارگران هستند که با تحمل رنج اسارت ودوری از خانواده امنیت ،آرامش و استقلال را برای این مرز وبوم به ارمغان آوردند.

سرگرد ترابی فرمانده بسیج ناحیه حضرت علی اکبر(ع) اشتهارد در ادامه این جلسه آزادگان را استوار مردانی دانست که درس استقامت را به همه ی ملت ایران دادند و گفت:امنیت، آرامش و حضور در این جلسه را مدیون ایثار و از خودگذشتگی شما عزیزان و تمام شهدا و جانبازان هستیم.

در پایان این مراسم لوح و هدایایی به رسم یادبود به آزادگان شهرستان اشتهارد اهدا شد.

دیدگاه شما