تات خبر
امروز : دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۱۱:۳۴

دیدار پدر معنوی شهرستان اشتهارد از روستای محروم جعفر آباد;

رابطه ی امام با مردم، رابطه ی قلبی است/کار اجرایی دست بنده نیست ولی توان پیگیری مشکلات را دارم

حجت الاسلام والمسلمین خالق پرست در اولین دیدار رسمی خود در روستا ها به روستای محروم جعفر آباد از روستای های بخش پلنگ آباد رفت.این روستا از داشتن آب شرب و گاز طبیعی محروم است.

به گزارش اختصاصی تات خبر، حجت الاسلام والمسلمین خالق پرست در اولین دیدار رسمی خود در روستا ها به روستای محروم جعفر آباد از روستای های بخش پلنگ آباد رفت.این روستا از داشتن آب شرب و گاز طبیعی محروم است.

خالق پرست بعد از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد این روستا، در میان نمازگزاران گفت:در فلسفه ی حکومت در راه خدا که با عنوان حکومت اسلامی مطرح است، یک رابطه ای قلبی بین مردم و حاکم اسلامی وجود دارد.

امام جمعه اشتهارد حاکم اسلامی را همان امام مسلمین دانست و گفت: این رابطه بین امام و مردم رابطه ی زوری و دستوری نیست، بلکه یک رابطه قلبی است.

وی در ادامه تصریح کرد : برای همین است که بعد از گذشت ۱۴۰۰ سال، ائمه معصومین را همچنان به عنوان امام قبول داریم.

خاق پرست در ادامه گفت: امام واقعی نیستم ولی در هر صورت امام شهرستان اشتهارد بنده هستم و از وقتی که به اشتهارد آمده ام بنا را بر این منوال گذاشتم که شخصا در مساجد و روستا های مختلف حضور پیدا کنم لذا باید این رابطه ۲ طرفه باشد و شما باید امامتان را بیبینید و بنده هم باید شما را ببینم.

در این دیدار زارع نژاد بخشدار پلنگ آباد در مورد مشکلات روستای جعفر آباد گفت: ای روستا فاقد آب شرب لوله کشی شده اشت و در همین روستا با هزینه ۱۰۰ میلیون تومان چاه آبی حفر شده است و برای لوله کشی آب به منازل ۲۰۰ میلیون تومان دیگر نیاز است.

وی همچنین به مشکل نداشتن گاز در این روستا اشاره کرد و گفت: طبق قول هایی که استاندار البرز و فرماندار اشتهارد دادند این روستا تا پایان سال صاحب اب شرب لوله کشی و گاز طبیعی خواهد شد.

خالق پرست در مورد این روستا گفت: این روستا واقعا محروم است و بنده با آنکه کار اجرایی ندارم ولی توان پیگیری دارم و مشکلات این شهر را حتما پیگیری خواهم کرد.

امام جمعه اشتهارد در ادامه گفت: مطمعن باشید با بخش دار و فرماندار خوبی که دارید، مشکلات هر چه سریع تر حل خواهد شد.

وی در نهایت با دعوت از مردم برای حضور در دفتر امام جمعه گفت: دفتر امام جمعه به روی همه ی مردم باز است.

انتهای خبر/

دیدگاه شما