تات خبر
امروز : شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۶:۵۷

احزاب اصلاح‌طلب مدت هاست فعالیت انتخاباتی را آغاز کرده‌اند/ هنوز بحث حمایت از روحانی مطرح نشده است/ احتمال تغییر رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان

حسین کمالی در خصوص اظهارات مطرح شده مبنی بر کناره‌گیری عارف از ریاست شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: هنوز بحث تغییر رئیس به طور جدی مطرح نشده است ولی این احتمال وجود دارد که خود آقای عارف یا شخص دیگری ریاست شورای سیاست‌گذاری را برعهده بگیرند.

حسین کمالی دبیر کل حزب اسلامی کار در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص اظهارات مطرح شده مبنی بر کناره‌گیری عارف از ریاست شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: من هم مثل سایرین این مطلب را در رسانه‌ها دیده‌ام، اما تا کنون هیچ گفت‌وگویی در این‌باره در شورای عالی سیاست‌گذاری انجام نشده است.

وی افزود: هنوز بحث تغییر رئیس به طور جدی مطرح نشده است ولی این احتمال وجود دارد که خود آقای عارف یا شخص دیگری ریاست شورای سیاست‌گذاری را برعهده بگیرند.

دبیر کل حزب اسلامی کار در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه “اگر قصد عارف برای کناره‌گیری جدی باشد، آیا کسی را برای جایگزینی وی در نظر دارند؟” اظهار داشت: همه‌ کسانی که در شورای عالی سیاست‌گذاری عضو هستند توانایی ریاست شورا را دارند.

کمالی با بیان اینکه مدت‌هاست که احزاب اصلاح‌طلب فعالیت انتخاباتی را شروع کرده‌اند عنوان کرد: هنوز بحث حمایت از روحانی مطرح نشده است و من نمی‌توانم از قول همه صحبت کنم.

وی ادامه داد: فعلا مشغول کارهای ساختاری و تشکیلاتی هستیم و هنوز به مرحله انتخاب افراد و مصادیق نرسیده‌ایم.

دبیر کل حزب اسلامی کار با اشاره به فعالیت‌های انتخاباتی جبهه اصولگرایان اظهار داشت: دو احتمال در خصوص کاندیدای اصولگرایان وجود دارد؛ اول استفاده از افرادی که پیش از این کاندیدای جبهه اصولگرایان بودند، دوم  مطرح کردن افراد جدیدی به عنوان کاندیدای اصولگرایان.

کمالی تصریح کرد: طبیعتا اصولگرایان به سمت کسی نمیروند که رای آن‌ها را بسوزاند و سعی می‌کنند افراد جدیدی را مطرح کنند.

وی افزود: جبهه اصلاحات هم به احتمال زیاد کاندیدای واحدی را در انتخابات ریاست جمهوری معرفی می‌کند.

دبیر کل حزب اسلامی کار در خصوص مطالب منتشر شده در برخی از کانال‌های خبری مبنی بر توافق دولت و اصلاح طلبان برای واگذاری کامل کرسی های شورای شهر به اصلاح طلبان به شرط حمایت آنها از روحانی گفت: من چیزی در این‌باره نشنیده‌ام.

انتهای پیام/

دیدگاه شما