تات خبر
امروز : سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۶/۲۳ - ۹:۰۰

به همت پایگاه بسیج امام صادق(علیه السلام)

افتخار آفرینی در مسابقات انشین کای کاراته کشوری

تیم رزمی منتظران ظهور پایگاه بسیج امام صادق(علیه السلام) در مسابقات کشوری انشین کای کاراته صاحب ۸ مدال مختلف شدند.

تات خبر به نقل از واحد اطلاع رسانی حوزه بسیج شهری ۹۱۱ امام خامنه ای(مدظله العالی):با توجه به لزوم ورزش جهت تندرستی و آمادگی جسمانی پایگاه بسیج امام صادق(علیه السلام)-حوزه بسیج ۹۱۱ امام خامنه ای(مدظله العالی)- تیم رزمی انشین کای کاراته را با مربیگری هادی طولابی تشکیل داد.


باتوجه به برگزاری مسابقات کشوری این سبک ورزشی با میزبانی استان البرز، این تیم رزمی با تکیه بر خودباوری و ایمان قلبی  ۸ مدال مختلف به ارمغان آورد که به همین جهت نشست کوتاهی با مربی این تیم ورزشی داریم:
چندمدت است این تیم تشکیل شده است؟ نزدیک به ۹ ماه است که این تیم با کمک پایگاه بسیج امام صادق(علیه السلام) و با شرکت بسیجیان همین پایگاه فعالیت رسمی خود را آغاز کزده است.
این مسابقه کشوری چه موقع برگزار شد و شما چه مقام هایی آوردید؟ این تورنومنت کشوری در تاریخ ۲۲ شهریورماه همین سال با میزبانی استان البرز برگزار شد که رزمی کاران این تیم توانست به ۲ مدال نقره و ۶مدال برنز دست بیابد.
رده سنی شرکت کننده در این تیم چگونه است؟ این تیم متشکل از ۳ رده نونهالان،نوجوانان و جوانان می باشد.
سخن پایانی یا توضیحی دارید: وقتی ما ۹ ماه قبل با همت پایگاه بسیج امام صادق(علیه السلام)و برادر بسیجی باقرعباسی این تیم را تشکیل دادیم هیچ گونه کمکی به غیر از حوزه بسیج ۹۱۱ امام خامنه ای(مدظله العالی) از هیچ ارگان و شخصی نگرفتیم.
در پایان من این نوید را میدهم که با یاری خدا در مسابقات آینده مدال های طلا به دست می آوریم.

دیدگاه شما