تات خبر
امروز : جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۳

امام جمعه اشتهارد:

امروز عده ای نمک نشناس که هر چه دارند از انقلاب دارند، امنیت کشور را نشانه رفته اند/صبر مردم حدی دارد

خالقپرست- امام جمعه اشتهارد با اشاره به صحبت های برخی افراد گفت: امروز عده ای نمک نشناس که هر چه دارند از نعمت انقلاب و خون شهدا دارند با دشمن، هم آوا شده اند و امنیت کشور و مردم ما را نشانه رفته اند.

به گزارش تات خبر، حجت الاسلام حسین خالق پرست در خطبه های این هفته ی در شهر اشتهارد با تبریک ولادت باسعادت امام هادی (ع)  اظهار داشت: بالاترین ماموریت امام آماده سازی  جامعه برای دوران غیبت حجت خدا بود.

وی در ادامه با اشاره به فرارسیدن عید غدیر خم گفت: جشن عید غدیر باید باشکوهتر برگزار شود و به لطف امیرالمومنین مراسمهای خوبی در مساجد درحال برگزاری است، واقعه غدیر را به کودکانمان بگوییم و خطبه غدیر را به فرزندانمان آموزش دهیم، این ولایت مجانی بدست نیامده پای خون مقدس دختر پیامبر و ۱۱ امام و هزاران عالم ودانشمند و فقیه و زنان و مردانی که فقط جرمشان محبت و ولایت امام بوده، ریخته شده است.

خالق پرست با اشاره به فرارسیدن بازگشایی مدارس، ادامه داد:کمک به نیازمندان در جشن عاطفه ها در ایام بازگشای مدارس می تواند کمک بسیار خوبی باشد، امیدوارم مردم خوب شهرستان اشتهارد همچون سالهای گذشته به این امر مهم اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی با اشاره به فرارسیدن هفته ی دفاع مقدس، گفت: بزرگداشت هفته دفاع مقدس هویت ملی و مذهبی ما است، ما به کسی حمله نکردیم و صدام ملعون یک جنگ نیابتی تمام عیار به راه انداخت و از زمین و آسمان به کشور و انقلاب نوپای ما حمله کرد و مردم ما به رهبری حضرت امام خمینی (ره) هشت سال دفاع جانانه کردند و باتقدیم هزاران شهید از کیان خود دفاع کردند.

امام جمعه شهرستان اشتهارد با تشکر از برگزاری یادواره شهدای محله، بیان کرد: امروز عده ای نمک نشناس که هر چه دارند از نعمت انقلاب و خون شهدا دارند با دشمن، هم آوا شده اند و امنیت کشور و  مردم ما را نشانه رفته اند.

وی افزود: آقایی که وقتی به مسافرت میرود، مسایل امنیتی آن چنانی برای خودش درست میکند اما با این نظرات دشمن شاد کن می خواهد مردم ما و کشور ما را در برابر گرگهای آدمخوار بدون دفاع رها کند.

وی ادامه داد: ای خاک برسرتان برای دو روز دنیا اینطور به این کشور خیانت میکنید، یاوه سرایی این آقا تمامی ندارد، مردم انقلابی ما صبرشان حدی دارد، خجالت بکشید.

دیدگاه شما