تات خبر
امروز : یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۴/۱۱/۲۵ - ۱۹:۵۹

مراسم گرامیداشت شهادت حجت الاسلام غلامرضا سلطانی برگزار می گردد

با توجه به نزدیک شدن اول اسفندماه سالروز شهادت حجت الاسلام سلطانی مراسمی برای سالگرد ایشان در روز جمعه ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۴ در مسجد حضرت رسول اکرم(ص)-چهار محله بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می گردد.

تات خبر: با توجه به نزدیک شدن اول اسفندماه سالروز شهادت حجت الاسلام سلطانی مراسمی برای سالگرد ایشان در روز جمعه ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۴ در مسجد حضرت رسول اکرم(ص)-چهار محله بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می گردد.

شهيد حجه الاسلام والمسلمين آقای حاج شيخ ‌غلامرضا سلطانی بسال ۱۳۲۲شمسي در اشتهارد واقع در ۶۰ کيلومتری شهرستان کرج از خانواده اي پاک و مقيد به موازين دينی ديده به جهان گشود.

مرحوم حاج عطاءامرالله سلطانی پدر شهيد سلطانی از متدينين بنام اشتهارد بود مردم او را به صداقت و پاکي وايمان وخلوص قلبی می شناختند. علاقه مرحوم حاج عطاءامرالله سلطانی به اسلام وديانت به اندازه ای بود که وعاظ ومبلغيني که به اشتهارد می آمدند در مدت زمانی که در آنجا می ماندند، در منزل ايشان سکنی می گزيدند رفت آمد وعاظ و مبلغين به منزل مرحوم حاج عطا امرالله سلطانی زمينه فکری مناسبی را بوجود آورد تا شهيد سلطانی برای فراگيری علوم دينی خويش را آماده سازد .

ایشان قبل از شهادت نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی بود.ایشان در اول اسفند ماه سال ۱۳۶۴ وقتی با هواپیما در حال رفتن به جبهه بودند توسط جنگنده های عراقی مورد حمله قرار گرفته و به شهادت رسیدند مزار ایشان درقطعه۷۲ تن بهشت زهرا می باشد.

دیدگاه شما