تات خبر
امروز : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۷/۱۴ - ۱۷:۳۵

جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد+جزئیات

جلسه ی امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان اشتهارد با حضور حجت الاسلام خالقپرست امام جمعه شهرستان اشتهارد، ابوالفضل اینانلو فرماندار شهرستان، سرگرد مصطفی ترابی فرمانده ناحیه حضرت علی اکبر(ع) شهرستان، رزقی رئیس دادگستری شهرستان و سایر مسئولین عضو در دفتر امام جمعه برگزار شد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، جلسه ی امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان اشتهارد با حضور حجت الاسلام خالقپرست امام جمعه شهرستان اشتهارد، ابوالفضل اینانلو فرماندار شهرستان، سرگرد مصطفی ترابی فرمانده ناحیه حضرت علی اکبر(ع) شهرستان، رزقی رئیس دادگستری شهرستان و سایر مسئولین عضو در دفتر امام جمعه برگزار شد.

در این جلسه ابتدا امام جمعه رئیس این ستاد، بر پتانسیل بالای حوزه علمیه امیرالمومنین (ع) اشتهارد تاکید بسیار کرد و دارالقرآن را یکی دیگر از پتانسیل های شهرستان عنوان کرد و گفت : باید از پتانسیل های خوبی که در شهرستان وجود دارد استفاده شود.

در ادامه فرمانار شهرستان گفت: باید وضعیت دسته های سینه زنی در ایام محرم سر و سامان داده شود بخصوص باید به حضور خانم ها در هیئت های مذهبی توجه شود و فضایی را برای حضور خانم ها در شب های محرم محیا کرد.

سرگرد ترابی دبیر این جلسه، ابتدا گزارشی از کار های انجام شده در شهرستان داد و در مورد برنامه های هفته ی امر به معروف گفت: از جمله برنامه هایی که در هفته ی امر به معروف انجام خواهد شد، زنگ امر به معروف و نهی از منکر در یکی از مدارس، تجمع به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر بعد از اقامه نماز جمعه است.

 

در ادامه هر یک از اعضا به بررسی مشکلات شهرستان در این زمینه پرداختند و هر کدام راه حل هایی را برای ایم مشکلات ارائه کردند.

در پایان نماز جماعت به امامت حجت الاسلام خالقپرست اقامه شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما