تات خبر
امروز : جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۸/۰۷ - ۱۹:۱۱

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی شهرستان اشتهارد خبر داد؛

اجرای ۱۱ برنامه در هفته بسیج دانش آموزی در شهرستان اشتهارد

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی شهرستان اشتهارد از اجرای ۷ برنامه در هفته بسیج دانش آموزی در شهرستان اشتهارد خبر داد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، هفته بسیج دانش‌آموزی و ۱۳ آبان در تاریخ انقلاب اسلامی برگ زرین و مقطعی حساس و مناسبتی پرخاطره و با شکوه از عزم و ایستادگی آینده‌سازانی بوده که خون رنگینشان را با تأسی از حضرت علی‌اکبر(ع) در راه ایستادگی و عظمت و سربلندی ملت ایران نثار کردند.

فریادهای ظلم‌ستیزی دانش‌آموزان شهید این کشور پهناور تاریخ را دگرگون و پایه‌های حکومتی را به لرزه درآورد که سلاح و دفاعشان گلوله‌های آتشین بوده است.

عباس حکیم زاده در گفت و گو با خبرنگار تات خبر با تبریک هفته بسیج دانش‌آموزی به دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان اشتهارد به جزئیات برنامه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی در این شهرستان پرداخت و اظهارداشت: اجرای مانور پدافند غیر عامل در کلیه واحدهای پیشگام و پوینده با سخنرانی مسئولين نظامی و فرهنگی در مراسمات آغازین مدارس، دیدار صمیمی نخبگان دانش آموز بسیجی با فرمانده ناحیه و با امام جمعه شهرستان، حضور گسترده و به صورت سازمان یافته و ملبس دانش آموزان بسیجی در نماز جمعه و خواندن بیانیه سازمان بسیج دانش آموزی از جمله برنامه های هفته بسیج دانش آموزی است.

وی افزود: در روز شنبه هشتم آبان ماه نیز آئین صبحگاه سراسری، نواختن زنگ ایثار و شهادت، در تمامی مدارس شهرستان اشتهارد برگزار می شود.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی شهرستان اشتهارد تصریح کرد: اعزام دانش آموزان پسر به اردوی راهیان نور جنوب کشور در روز دوشنبه ساعت هفت ونيم صبح دهم آبان را خواهیم داشت.

وی همچنین از برگزاری یادواره ی شهدا در تمامی مدارس خبر داد و گفت:  غبار روبی مزار شهدا و میثاق با شقایق های آسمانی، حضور گسترده و منسجم دانش آموزان بسیجی در مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی از دیگر برنامه هایی است که به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی پیش بینی شده است.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی شهرستان اشتهارد در نهایت گفت:برنامه های ابتکاری در سطح مدارس و تشویق فعالیت دانش آموزان در بسیج دانش آموزی، اجرای انواع مسابقات فرهنگی ورزشی در سطح کلیه مدارس، افتتاح واحد دانش آموزی حضرت رباب در روز سه شنبه از دیگر برنامه های بسیج دانش آموزی در این هفته است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما