تات خبر
امروز : یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۹:۱۲

امام جمعه اشتهارد:

بسیج دانش آموزی عامل پیوند نسل امروز با نسل اول انقلاب است

حجت الاسلام خالقپرست: کسی که در عملیات استشهادی شرکت می کند، کارش آگاهانه، هدفدار و برای امری مقدس است ولی گروه های تکفیری بی هدف و کورکورانه جانشان را از دست میدهند و باعث کشته شدن دهها بیگناه می شوند.

به گزارش اختصاصی تات خبر، حجت الاسلام والمسلمین خالقپرست امام جمعه شهرستان اشتهارد در خصوص هفته ی بسیج دانش آموزی در گفتگو با خبرنگار تات خبر گفت: بسیج دانش آموزی عامل پیوند نسل امروز با نسل اول انقلاب است.

وی در ادامه با گرامی داشت یاد و خاطره ۳۶۰۰۰ شهید دانش آموزی و هفته ی بسیج دانش آموزی گفت: شهیدانی امثال شهید فهمیده ها به همه عالم فهماندند که بین انتخاب آگاهانه برای عملیات استشهادی که برای دفاع ار یک هدف مقدس جانش را از دست میدهند با آن گروه تفکیری که کورکورانه در بازار ومدرسه اماکن عمومی بی گناهان ومردم بی دفاع از زن وکودک تا سالمندان  را به خاک وخون میکشد تفاوت اساسی وجود دارد.

امام جمعه اشتهارد در ادامه تصریح کرد: کسی که در عملیات استشهادی شرکت میکند، کارش آگاهانه، هدفدار و برای امری مقدس است ولی گروه های تکفیری بی هدف وکورکورانه جانشان را از دست میدهد و باعث کشته شدن دهها بیگناه می شود.

حجت الاسلام خالقپرست در نهایت خاطر نشان کرد: فیلم سینمایی ابو زینب تفاوت آشکار این ۲ نوع عملیات را نشان میدهد لذا به مردم توصیه میکنم حتما از این فیلم دیدن فرمایید.

انتهای خبر/

دیدگاه شما