تات خبر
امروز : چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۸/۱۲ - ۱۶:۵۲

رئیس مرکز قرآن و عترت اشتهارد خبر داد;

تعداد بالای شرکت کنندگان اشتهاردی در آزمون سراسری قرآن و عترت به خاطر مذهبی بودن مردم اشتهارد است

حسین قربانی گفت: با این رتبه می توانیم شهرستان را به عنوان یک شهرستان قرآنی مطرح کنیم و یک وجه ی خوبی را به اشتهارد ببخشیم.

به گزارش اختصاصی تات خبر، حسین قربانی رئیس مرکز قرآن و عترت اشتهارد در مصاحبه با خبرنگار تات خبر گفت: آزمون سراسری قرآن و عترت ۱۵ مین دوره آن ۲۰ آبان ماه برگزار می شود که اشتهارد برای دومین بار است که در این مسابقات شرکت می کند و مجری این طرح به انتخاب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشتهارد، مرکز قرآن و عترت اشتهارد است.

وی در ادامه با اشاره به تعداد بالای شرکت کنندگان اشتهاردی در این آزمون سراسری گفت: خوشبختانه امسال توانستیم با ۶۶۷ شرکت کننده، بالاتر از شهرستان های کرج، نظرآباد، فردیس و… در رتبه نهم کشور و اول استان از لحاظ تعداد شرکت کنندگان در آزمون، قرار گیریم.

رئیس مرکز قرآن و عترت اشتهارد در ادامه افزود: مهم ترین دلیل کسب این رتبه در کشور به مذهبی بودن و علاقه مندی مردم به مباحث قرآنی و عترتی برمی گردد و همچنین نتیجه زحمات دوستانی است که در غالب شورای قرآنی مرکز قرآن و عترت اشتهارد مشغول به کار هستند و حمایت های مسئولین شهرستان از جمله امام جمعه محترم شهرستان، فرماندار محترم، نهاد های مثل آموزش و پرورش، سپاه، اوقاف، ارشاد، اداره تبلیغات و به خصوص شورا و شهرداری که حمایت های خوبی از برنامه های قرآنی دارند.

قربانی این رتبه را ارزشمند توصیف کرد و گفت: با این رتبه می توانیم شهرستان را به عنوان یک شهرستان قرآنی مطرح کنیم و یک وجه ی خوبی را به اشتهارد ببخشیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما