تات خبر
امروز : جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۴

قانون شکنی علنی در نماز جمعه دوباره تکرار شد

با توجه به شروع شدن تبلیغات نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری ،امام جمعه اشتهارد دست به کاری غیر قانون زد

به گزارش تات خبر : طبق ماده ۲۵ قانون انتخابات و آیین نامه داخلی مجلس خبرگان ، استفاده از وسائل،کارکنان و سایر امکانات دولتی و موسسات و شرکت های وابسته به دولت،نهاد های انقلاب اسلامی،جایگاه های خطابه نماز جمعه،کلیه دانشگاه ها و شهرداری ها و کلیه دستگاه هایی که از بودجه عمومی کشور به هر مقدار استفاده  می نمایند،برای تبلیغات کلیه نامزد های مجلس خبرگان اکیدا ممنوع است.

امام جمعه اشتهارد در نماز جمعه هفته پیش مورخ بیست و سوم بهمن ماه از کازرونی نامزد مجلس خبرگان رهبری در استان البرز دعوت کرد تا در نماز جمعه آن هفته به سخنرانی تبلیغاتی بپردازد.

ولی میرباقری که یکی دیگر از نامزد های مجلس خبرگان بود گفت : این کار قانون شکنی می باشد و من در این برنامه شرکت نمی کنم.

جالب تر این که دلیل شرکت نکردن ایت الله میر باقری را از امام جمعه جویا شدیم.امام جمعه در پاسخ گفت ایشان صلاح ندیدند در این برنامه شرکت کنند.

در ادامه این ماجرا در نماز جمعه امروز مورخ سی ام بهمن ماه رزاقی و رحمانی پور شرکت کردند که در آخر برنامه با اعتراض جمع کثیری از نماز گزاران مواجه شدند.به خاطر این اتفاق از یکی از نامزد های مجلس خبرگان حاضر در برنامه پرسیدیم که چرا در این قانون شکنی شرکت کردید.در جواب شنیدیم بنده نمیدانستم که این قانون شکنی می باشد،وگرنه شرکت نمی کردم.

ای کاش کسانی برای مجلس خبرگان انتخاب شوند که حداقل قانون را بدانند.

 

دیدگاه شما