تات خبر
امروز : سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۸/۲۵ - ۱۹:۵۴

رئیس ستاد اربعین حسینی اشتهارد خبر داد;

کمک ۴ میلیارد ریالی شهرستان اشتهارد جهت رفاه حال زائرین اربعین حسینی

فرماندار اشتهارد ازکمک ۴ میلیارد ریالی این شهرستان به موکب شهدای اشتهارد در کربلای معلا خبر داد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، ابولفضل اینانلو در گفتگو با خبرنگار تات خبر، گفت: حضور حداکثری مردم و علاقمندان به خاندان عصمت وطهارت(س)در همایش بزرگ جهان اسلام در کربلا نشات گرفته از دلباختگی شیعیان به ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش است.
رئیس ستاد اربعین حسینی اشتهارد افزود : طی جلسات مستمری که ستاد اربعین در شهرستان برگزار کرد، مقرر شد به منظور رفاه حال زائرین اشتهاردی که در این راهپیمایی عظیم شرکت میکنند امکانات رفاهی بهتر و بیشتری نسبت به سالهای قبل تدارک دیده شود.

وی در ادامه همین مطلب خاطر نشان کرد: برقراری موکب شهدای اشتهارد اولین پیشنهادی بود که با تصمیم تمامی اعضای ستاد به تصویب رسید و افرادی هم برای ارائه خدمات به زائرین در این موکب انتخاب و با تمامی امکانات لازم به کربلا اعزام شدند.

اینانلو گفت: در راستای حضور حداکثری مردم ولایی اشتهارد در اربعین حسینی هم تمهیدات ویژه ای اتخاذ شد و امسال بیش از ۲۰۰۰ نفر از اقشار مختلف مردم توسط ستاد به این راهپیمایی بزرگ اعزام شدند که از دو روز قبل انتقال مردم به مرز مهران آغز شده است.

وی ادامه داد: مبلغ ۴ میلیارد ریال هم برای تهیه تجهیزات مورد نیاز موکب،مهیا کردن وسیله ایاب ذهاب از قبیل ۲۵ دستگاه اتوبوس، بیش از ۲۰۰۰ تخته پتو و دیگر اقلام مورد نیاز زائرین هم ارسال و  در اختیار مسئولین موکب شهدای اشتهارد قرار داده شد فرماندار اشتهارد این کمک ناچیزی بود که شهرستان توانست برای رفاه حال زائرین اربعین حسینی در اختیار این عزیزان قرار دهد.

وی در پایان از حمایتهای بی دریغ شهرداری وشورای شهر، مدیریت شهرک صنعتی ،بخشداری و شوراهای اسلامی هر دو بخش مرکزی وپلنگ آباد در تهیه این امکانات قدردانی کرد.

دیدگاه شما