تات خبر
امروز : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۸/۲۶ - ۲۰:۵۲

وزیر اطلاعات در اشتهارد;

عالمان اشتهارد دارای آثار ارزشمند از ائمه معصومین(ع) هستند/اتمام پروژه آب شیرین کن باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه در حال حاضر خیلی از سرمایه‌گذاران می‌خواهند در ایران سرمایه‌گذاری کنند، گفت: خیلی از مناطق کشور از بیکاری رنج می‌برد که با این سرمایه‌گذاری‌ها به حل این مشکل کمک می‌شود.

به گزارش اختصاصی تات خبر، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی به عنوان نماینده ویژه رئیس‌جمهور در دیدار مردمی با مردم شهرستان اشتهارد در مسجد امام حسین(ع) که عصر امروز برگزار شد، با اشاره به اینکه شهرستان اشتهارد دارای ۲ عالم گرانقدر است، اظهار داشت: این عالمان دارای آثار ارزشمند از ائمه معصومین(ع) هستند.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه مردم شهرستان اشتهارد انقلابی، شهیدپرور و پایبند جمهوری اسلامی هستند، گفت: همه ما در کشور فعالیت می‌کنیم تا به آرمان‌های شهدا و امام راحل با هدایت مقام معظم رهبری برسیم.

وی با اشاره به ایام اربعین، گفت: اربعین نماد پیروزی اهل‌بیت(ع) است.

علوی با بیان اینکه امروز اربعین با شکوه برگزار می‌شود، ادامه داد: امروزه دلهای مشتاق برای رفتن به زیا ت امام حسین(ع) پرواز می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه مسئولان خوبی در شهرستان اشتهارد وجود دارد، بیان کرد: مشکلات وجود دارد اما مردم با دیدن اینکه مسئولان همدل و همراه به دنبال حل مشکلات هستند، خوشحال می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه امنیت و تندرستی از مهم‌ترین نعمات محسوب می‌شود، افزود: زمانی که این نعمات از بین برود قدردان آن هستیم و اکنون نیز امنیت و آرامش موجود نتیجه ولایتمداری است.

وی با اشاره به شعار سال جاری اظهار داشت : اگر نخبگان و مسئولان با هم همراه نباشند، اقتصادی  مقاومتی شکل نمی‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه زمانی که همدلی وجود داشته باشد مسائل با کمترین هزینه حل می‌شود، اظهار داشت: خیلی از کشورها که برای امنیت خود زیاد هزینه کردند امروز امنیت ندارند.

علوی با بیان اینکه دشمنان برای ضربه زدن به ایران بسیار هزینه می‌کنند، افزود: این امنیت به سبب حضور سربازان گمنام امام زمان (عج) است.

وی با اشاره به اینکه یک پایه اقتصاد مقاومتی، امنیت است، گفت: جایی که امنیت وجود نداشته باشد، سرمایه‌گذاری وجود ندارد.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه در حال حاضر خیلی از سرمایه‌گذاران می‌خواهند در ایران سرمایه‌گذاری کنند، ادامه داد: خیلی از مناطق کشور از بیکاری رنج می‌برد که با این سرمایه‌گذاری‌ها به حل این مشکل کمک می‌شود.

وی با اشاره به پروژه آب شیرین‌کن اشتهارد، گفت‌: اتمام این پروژه باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد.

دیدگاه شما